• Informacje na temat:

  henry rollins

Artykuły na temat: henry rollins
 • Powrót "Sons of Anarchy"

  ...kierowana przez Ethana Zobelle'a (Adam Arkin), któremu pomaga zastępca, AJ Weston (Henry Rollins). Zobelle otwiera sklep z cygarami przy głównej ulicy i stara się zbliżyć do mieszkańców miasteczka z chęcią...

 • Zakochany Henry Rollins

  Podczas przemówienia na Uniwerytecie w Oxfordzie Henry Rollins, frontman amerykańskiej grupy Rollins Band, przyznał że jest zakochany. Dla tych, którzy interesują się tym amerykańskim muzykiem, wiadomość ta jest na pewno dużym zaskoczeniem.

 • Aktor Henry Rollins

  Henry Rollins, amerykański muzyk i wokalista, frontman formacji Rollins Band, na jakiś czas znów wziął sobie urlop od muzyki. Po sukcesie albumu "Get Some Go Again" charyzmatyczny artysta postanowił ponownie skupić się na karierze filmowej.

 • Henry Rollins, amerykański muzyk i wokalista, frontman formacji Rollins Band, już wkrótce obdaruje swych fanów aż czterema nowymi albumami. Jego zapędu nie opóźniło nawet rozwiązanie kontraktu z wytwórnią DreamWorks. Rollins twierdzi, że nie zadbała ona o promocję jego ostatniego albumu "Get Some Go Again".

 • Sklep Henry Rollinsa

  Henry Rollins, lider amerykańskiej grupy Rollins Band, a w przeszłości członek legendarnych Black Flag, znany jest ze swojej działalności na różnych frontach. Z powodzeniem gra w filmach, a od niedawna ma również własny sklep internetowy.

 • Henry Rollins: Mówione tournee

  Henry Rollins wyruszy wkrótce w tournee po USA. Były wokalista grupy Black Flag tym razem jednak nie zaśpiewa, będzie natomiast recytował materiał zawarty na wydanym niedawno albumie "Nights Behind The Tree Line".

 • Henry Rollins, kiedyś członek legendarnej amerykańskiej punkowej formacji Black Flag, znany jest z wszechstronnych zainteresowań. Wśród nich jest również film. Nowa komedia "Live And Ripped From London" będzie już kolejnym obrazem, w którym słynny wokalista się pojawi.

 • Henry Rollins na prezydenta

  Słynny muzyk i aktor Henry Rollins ("Zagubiona autostrada", "Bad Boys 2") jest człowiekiem, którego Amerykanie najchętniej wybraliby na następcę prezydenta George'a W. Busha. O zdanie w tej sprawie nie zapytano jednak wszystkich mieszkańców Stanów Zjednoczonych, lecz tych obywateli USA, którzy są wielbicielami ciężkich odmian muzyki rockowej.

 • Henry Rollins krytykiem filmowym

  Amerykański wokalista i aktor Henry Rollins poprowadzi telewizyjny program o filmach. "Henry's Film Corner" na antenie telewizji IFC pojawi się 4 grudnia i będzie nadawany raz w miesiącu.

 • Henry Rollins nauczycielem fitness?

  Henry Rollins wraz ze swoją słynną grupą Black Flag przygotowuje materiał na nową płytę. Atletycznie zbudowany wokalista ma też zamiar wydać kasetę wideo z "alternatywnym" kursem fitness.

Wideo na temat: henry rollins
 • Bestie z południowych krain

  "Bestie z południowych krain" to fascynujące wizualnie połączenie realistycznej opowieści, kina fantasy i baśni. Film okrzyknięty najlepszym amerykańskim debiutem ostatniej dekady i sensacją tegorocznego festiwalu w Sundance. Laureat głównej nagrody tej imprezy najwyżej oceniony także przez krytykę i publiczność. Jeszcze przed werdyktem obraz kupiła do dystrybucji firma Fox Searchlight odpowiedzialna za sukcesy "Slumdog. Milioner z ulicy", "Czarnego łabędzia", czy "Wstydu". "Bestie z...

 • Restless

  Najnowszy projekt znakomitego reżysera Gusa Van Santa. Film opowiada o nieuleczalnie chorej dziewczynie, która zakochuje się w chłopcu lubiącym chodzić na pogrzeby. Niezwykłym wydarzeniem w ich życiu będzie spotkanie z duchem japońskiego kamikadze z czasów II wojny światowej…

 • Co nas kręci, co nas podnieca

  Po sukcesach ostatnich filmów, Woody Allen powraca z nową komedią, w zgodnej opinii widzów i krytyków, najśmieszniejszą od lat: "Co nas kręci, co nas podnieca". W Cannes najnowsza produkcja Allena została przyjęta entuzjastycznie - publiczność nagrodziła film owacją na stojąco. Fabuła, jak zwykle u mistrza pikantnego humoru, porusza tematykę relacji damsko - męskich, które są dla Allena niewyczerpanym źródłem komediowych inspiracji. 20-letnia Melody (Evan Rachel Wood) ucieka od...