• Informacje na temat:

  henryk gołębiewski

Artykuły na temat: henryk gołębiewski
 • Henryk Gołębiewski wrócił do nałogu! "Popłynąłem"

  Henryk Gołębiewski (60 l.) zdobył się na szczere wyznanie...

 • Kto zajrzy na ul. Ćwiartki?

  Dworzec kolejowy w kamienicy? U Kiepskich nawet to jest możliwe. Jak Ferdynand da sobie radę z zagrożeniem? Powstają odcinki nowej serii "Świata według Kiepskich", w której pojawią się m.in. Jan Wieczorkowski, Michał Koterski i Henryk Gołębiewski.

 • Henryk Gołębiewski odbił się od dna!

  Henryk Gołębiewski wyznaje, że w ostatnich latach było mu naprawdę ciężko. Na szczęście niedawno los znów się do niego uśmiechnął...

 • Edi znowu na ekranie

  Henryk Gołębiewski , bohater filmu "Edi" Piotra Trzaskalskiego, wystąpił w amatorskim filmie "W matni". Jego reżyserem jest 21-letni Sławek Kulikowski.

 • Henryk Gołębiewski wylądował na wózku inwalidzkim! Co się stało?!

  Henryk Gołębiewski (62 l.) aktor, który zyskał swoją sławę dzięki takim produkcjom, jak „Wakacje z duchami”, czy „Podróż za jeden uśmiech”, obecnie nie czuje się najlepiej. Gwiazdor jest zmuszony poruszać się na wózku inwalidzkim.

 • Podróż za jeden uśmiech

  "Gdzie są przyjaciele moi" w wykonaniu Maćka Maleńczuka promuje wydawnictwo "Słoneczna strona miasta" projektu Yugopolis. W Warszawie nakręcono teledysk do tego nagrania, w którym wystąpili także aktor Henryk Gołębiewski ("Edi") i dziennikarz Filip Łobodziński.

 • Henryk Gołębiewski świętuje 60. urodziny!

  Henryk Gołębiewski, czyli Pikador z kultowych "Wakacji z duchami" i Poldek z niezapomnianej "Podróży za jeden uśmiech", kończy 60 lat. - Niczego, co przeżyłem, nie żałuję, ale gdybym mógł cofnąć się do przeszłości, pewne sprawy rozegrałbym trochę inaczej - mówi.

 • Kolejna "podróż za jeden uśmiech"

  Limuzyna. Na tylnym siedzeniu zamyślony Maciej Maleńczuk ogląda na ekranie telewizora czarno - biały film. Jest to "Podróż za jeden uśmiech" Stanisława Jędryki. Gdzieś na przedmieściach , polną drogą, wędruje Henryk Gołębiewski - ma plecak i ciągnie za sobą wózek z telewizorem. Na ekranie pojawia się film "Podróż za jeden uśmiech".

 • Henryk Gołębiewski ma coraz poważniejsze problemy?

  Henryk Gołębiewski (60 l.), ulubieniec kilku pokoleń Polaków – niezapomniany Poldek z "Podróży za jeden uśmiech" – jest alkoholikiem i nie radzi sobie z nałogiem. Jak czytamy w "Twoim Imperium", podobno znów żyje od kaca do kaca.

 • Wygrał z rakiem, czeka na córkę

  Znany z głównej roli w filmie "Edi" Henryk Gołębiewski pokonał nowotwór a teraz czeka na narodziny córeczki.

Zdjęcia na temat: henryk gołębiewski
Wideo na temat: henryk gołębiewski
 • Henryk Gołębiewski mówi o swoich nałogach!

  Wkrótce ukaże się książka Henryka Gołębiewskiego (59 l.) pt. "Zygzakiem przez życie". Z tej okazji aktor opowiedział w "Dzień Dobry TVN" o swoich życiowych wzlotach i upadkach. Zdradził również, czym się zajmuje poza aktorstwem. Czy lubi oglądać siebie na ekranie? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

 • Henryk Gołębiewski w "Galerii"

  Aktor Henryk Gołębiewski wciela się w serialu w gangstera i porywacza Dzikiego. Sprawdź, co powiedział o swoim bohaterze!

 • Hel

  Hel

  Debiut Kingi Dębskiej to mocna i poruszająca historia psychiatry skrywającego przed najbliższymi mroczny sekret. W roli głównej występuje Paweł Królikowski, który po pokazie na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zebrał za swoją kreację świetne recenzje. Królikowskiego wspierają: gwiazda czeskiego kina Anna Geislerova ("Szczęście", "Powrót idioty", "Piękność w opałach"), zrywający w "Helu" z wizerunkiem grzecznego chłopca Leszek Żurek ("Mała Moskwa", "Randka w ciemno") oraz Henryk...

Dyskusje na temat: henryk gołębiewski