• Informacje na temat:

  henryk gołębiewski teraz

Artykuły na temat: henryk gołębiewski teraz
 • Henryk Gołębiewski wrócił do nałogu! "Popłynąłem"

  Henryk Gołębiewski (60 l.) zdobył się na szczere wyznanie...

 • Podróż za jeden uśmiech

  "Gdzie są przyjaciele moi" w wykonaniu Maćka Maleńczuka promuje wydawnictwo "Słoneczna strona miasta" projektu Yugopolis. W Warszawie nakręcono teledysk do tego nagrania, w którym wystąpili także aktor Henryk Gołębiewski ("Edi") i dziennikarz Filip Łobodziński.

 • Henryk Gołębiewski wylądował na wózku inwalidzkim! Co się stało?!

  Henryk Gołębiewski (62 l.) aktor, który zyskał swoją sławę dzięki takim produkcjom, jak „Wakacje z duchami”, czy „Podróż za jeden uśmiech”, obecnie nie czuje się najlepiej. Gwiazdor jest zmuszony poruszać się na wózku inwalidzkim.

 • Wygrał z rakiem, czeka na córkę

  Znany z głównej roli w filmie "Edi" Henryk Gołębiewski pokonał nowotwór a teraz czeka na narodziny córeczki.

 • Henryk Gołębiewski świętuje 60. urodziny!

  Henryk Gołębiewski, czyli Pikador z kultowych "Wakacji z duchami" i Poldek z niezapomnianej "Podróży za jeden uśmiech", kończy 60 lat. - Niczego, co przeżyłem, nie żałuję, ale gdybym mógł cofnąć się do przeszłości, pewne sprawy rozegrałbym trochę inaczej - mówi.

 • Telefon od Krzysztofa Krauze

  W najnowszym teledysku Macieja Maleńczuka "Podróż za jeden uśmiech" spotkali się występujący w oryginalnym filmie Henryk Gołębiewski i Filip Łobodziński. - Teraz będziemy siedzieć i czekać kiedy Krzysztof Krauze do nas zadzwoni - żartował ten ostatni.

 • Henryk Gołębiewski znalazł pracę! "Przestałem pić"

  Henryk Gołębiewski (59 l.) jako dziecko był gwiazdą seriali "Podróż za jeden uśmiech" i "Stawiam na Tolka Banana". W dorosłym życiu doceniony został za rolę w filmie "Edi". Jak wygląda dzisiaj jego życie?

 • "Nie zawsze jestem menelem"

  - Ja nie mam nic przeciwko takiemu obsadzaniu mnie. Jeśli uważają, że w takim repertuarze jestem dobry - to ja się zgadzam - tak o rolach, które dostaje od polskich reżyserów mówił w rozmowie z INTERIA.PL Henryk Gołębiewski (tytułowy "Edi" ).

 • Henryk Gołębiewski nie idzie na odwyk: Mój problem minął. Sam decyduję o tym, że nie będę pił

  Wypadek, który wydarzył się w życiu Henryka Gołębiewskiego (62 l.), sprawił, że aktor postanowił raz na zawsze rozprawić się z nałogiem alkoholowym.

 • Kto uwiedzie "Nianię"?

  Od 1 marca w telewizji TVN kolejny, szósty, sezon popularnej "Niani", a w nim plejada polskich gwiazd.

Wideo na temat: henryk gołębiewski teraz
 • Dokąd teraz?

  Najnowszy obraz Nadine Labaki, libańskiej reżyserki przeboju "Karmel". Ciepła i zabawna opowieść o tym, że na każdy męski konflikt, można znaleźć kobiecy sposób. Ukraińskie prostytutki, ciasto z haszyszem, boska ingerencja...

 • Koniec czasu. Wszystko zaczyna się teraz

  Twórcą tego filmu jest wizjoner, którego adekwatniej byłoby nazwać kompozytorem obrazu i dźwięku. Peter Mettler z kamerą przemierza świat, aby zbadać ludzkie koncepcje czasu. Jego film jest urzekającym połączeniem filmu dokumentalnego i spekulacji filozoficznej, poszerzającej ludzkie horyzonty. W drodze poprzez świat i czas reżyser odnajduje niesamowite połączenia pomiędzy pozornie oddalonymi od siebie rzeczami: wzory malowideł w świątyni buddyjskiej przypominają kolorowy układ kręgów w...

 • Tak to się teraz robi

  Kassie (Aniston), wykształcona singielka, dochodzi do wniosku, że najwyższy czas na dziecko. Jej najbliższy przyjaciel, neurotyczny Wally (Bateman) ma mieszane uczucia odnośnie samotnego macierzyństwa, ale Kassie stawia na swoim, mimo że oznacza to skorzystanie z pomocy dawcy spermy. W ostatniej chwili następuje całkiem nieoczekiwana podmiana. Sprawa wychodzi na jaw siedem lat później, gdy Wally poznaje nieco neurotycznego synka Kassie

Dyskusje na temat: henryk gołębiewski teraz