• Informacje na temat:

    henryk sawka z rodziną

Artykuły na temat: henryk sawka z rodziną
  • "M jak miłość": Dobre intencje, złe konsekwencje - rozmowa z Karoliną Sawką

    Gdy miała osiem lat, zagrała Nel w ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”. Teraz, po latach, przypomina się widzom rolą w „M jak miłość”. Jej bohaterka, Kalina, wykorzysta kłopoty finansowe Pawła Zduńskiego i ściągnie na niego niebezpieczeństwo.

  • Serialowy przewodnik

    ...nie dodawał do potrawy ostrej papryczki... Kinga dowiaduje się, że Ala i Eliza zrezygnowały z jej szkolenia. Henryk zwierza się Agnieszce i Rafałowi, że Ludwika najprawdopodobniej zaginęła! "Sama(...) domiar złego opuszcza go Beata. Z pomocą policjantowi przychodzi Stefan Sawka, który załatwia mu pracę w BOR. "The Following" odc.4 W akcie zemsty za zabicie męża Maggie porywa siostrę Hardy’ego...

  • Polskie kino 2001

    Bieżący rok będzie obfitował w wiele niezwykłych premier polskich filmów. O ich realizacji pisała prasa, prace na planie śledziły media, a tytułom towarzyszy wyjątkowa, jak na polskie warunki, promocja. W 2001 roku zobaczymy długo oczekiwane filmy: "Quo Vadis", "Przedwiośnie", "Wiedźmin", "W pustyni i w puszczy" oraz "Chopin. Pragnienie miłości". W nowym roku szykują się także nowe produkcje.

  • Melonik dla Merle i Tyma

    Zofia Merle i Stanisław Tym zostali zwycięzcami zakończonego w sobotę X Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. Otrzymali Nagrodę Grand Prix - "Błękitny Melonik Charliego" oraz 15 tys. zł. Nagrodę ufundowało Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

  • Charytatywny Bal Dziennikarza

    Na XIII Charytatywnym Balu Dziennikarza padł rekord frekwencji. Na sobotniej gali (5 lutego) w auli Politechniki Warszawskiej bawiło ponad 1200 osób. Dopisali politycy z pierwszych stron gazet, ministrowie, parlamentarzyści, aktorzy, piosenkarze oraz gwiazdy show-biznesu. Galę prowadzili Agata Młynarska i Wojciech Jagielski.