• Informacje na temat:

  herman polska aktorka

Artykuły na temat: herman polska aktorka
 • "Barwy szczęścia": Herman, Żukowska i Dereszowska namieszają w serialu!

  Wiosna w "Barwach szczęścia" należy do kobiet. Aleksandra Woźniak (Dominika), Katarzyna Herman (Kornelia) oraz Marieta Żukowska (Bożena) już przywitały się z widzami, w kolejnych odcinkach uczyni to również Anna Dereszowska (Agnieszka)! Ich bohaterki wywołują wiele kontrowersji i pokażą różne odlicza miłości.

 • Anna Dereszowska: Trudno jest mi zwolnić

  O miłości do pracy, skomplikowanej roli Agnieszki w "Barwach szczęścia" oraz najbliższych planach zawodowych opowiada Anna Dereszowska. Aktorka zdradza też, dlaczego rzadko bywa na imprezach i co myśli o słowie celebrytka.

 • Katarzyna Herman: Liszka-modliszka

  W jednym z wywiadów mówiła, że czuje się niewykorzystana jako aktorka, ale to już nieaktualne. Gra w filmach, występuje w teatrze, a w serialu TVP 1 "Wszystko przed nami" wciela się we wpływową dziennikarkę Magdę. Jej bohaterka może bardzo zaszkodzić właścicielom lokalu "Dobry Adres" i Olgierdowi...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Królowa Bona": Żelazna Dama

  ...wątpienia przy realizacji tej produkcji największym wyzwaniem był... jej wiek. Aktorka rozpoczynając pracę w serialu, miała pięćdziesiąt pięć lat, a w pierwszym odcinku musiała zagrać dwudziestokilkuletnią(...) Eugenia Herman, młodsza o cztery lata od Aleksandry Śląskiej. Cała plejada aktorów Choć w serialu pierwsze skrzypce gra odtwórczyni głównej roli i to nie tylko dlatego, że jest obecna na ekranie...

 • Aktorka jak... wyrób czekoladopodobny

  Katarzyna Herman zdradza, w jaki sposób uwiódł ją reżyser filmu "Kochaj i tańcz", jak wyobrażała sobie swoją pracę jako dziecko i dlaczego czuje się czasami, jak... wyrób czekoladopodobny.

 • Gwiazdy na premierze filmu "Oszukane"

  ...do zdjęć pozowali, oprócz sióstr Chapko, Artur Żmijewski, czyli ksiądz Mateusz Żmigrodzki z "Ojca Mateusza", Katarzyna Herman, czyli Magda Liszka z "Wszystko przed nami", Ewa Skibińska, czyli Urszula(...) zagrać razem tylko w jednym z odcinków "Hotelu 52" i krótkometrażówce "Polska nowela filmowa". Wśród pierwszych widzów, którzy obejrzeli "Oszukane" podczas premierowego pokazu, dostrzegliśmy wiele...

 • Katarzyna Herman w trosce o serce

  Znana z serial u "Magda M." Katarzyna Herman będzie propagowała zdrowy tryb życia, zwracając uwagę Polek na konieczność troszczenia się o swoje serce.

 • "Na dobre i na złe":​ Kamilla Baar daje się uwodzić... modzie

  ..., wygodą i jednocześnie elegancją. Kiedy ją poznałam, była dla mnie prawdziwym odkryciem  - twierdzi aktorka. Na galę Doskonałość Mody 2013 Kamilla przyjechała prosto z Berlina, gdzie gościła przez kilka(...) Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", Jadwiga Gryn, czyli Dagmara z "Barw szczęścia", i Katarzyna Herman, czyli Magda Liszka z "Wszystko przed nami".

 • Premiera "Płynących wieżowców"

  "Płynące wieżowce" Tomasza Wasilewskiego po sukcesie na Festiwalu Filmowym w Gdyni, Karlovych Varach czy Nowym Jorku doczekały się w końcu polskiej premiery. Uroczysty pokaz odbył się w poniedziałek wieczorem, 18 listopada, w warszawskiej Kinotece.

Wideo na temat: herman polska aktorka
 • Katarzyna Herman: Jem mięso!

  Głupotą jest niemyślenie o ekologii – twierdzi aktorka. Jej zdaniem nawet małymi krokami, stosowanymi w codziennym życiu, można się przyczynić do poprawy sytuacji środowiska naturalnego. Sama uczy dzieci segregacji śmieci, ograniczania wykorzystywania plastikowych opakowań oraz poszanowania praw zwierząt. Jest również ambasadorką kampanii WWF Polska, której celem jest ratowanie panter śnieżnych

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

Dyskusje na temat: herman polska aktorka