• Informacje na temat:

  hermann brunner

Artykuły na temat: hermann brunner
 • "Stawka większa niż życie": Emil Karewicz walczy z niebezpieczną dolegliwością

  ...94-letni Emil Karewicz, czyli Hermann Brunner z niezapomnianej "Stawki większej niż życie", jest poważnie chory. - Od kilku lat zmagam się z zespołem Meniere'a, mam niedotlenienie zmysłu równowagi, nie mogę chodzić i w dodatku tracę słuch - mówi.

 • Powrót kapitana Klossa

  Być może jeszcze w tym roku rozpoczną się prace na planie kontynuacji "Stawki większej niż życie" . We współczesnej historii mieliby wystąpić bohaterowie serial u sprzed lat - Stanisław Mikulski (rocznik 1929) - odtwórca roli kapitana Hansa Klossa i Emil Karewicz (rocznik 1923) - sturmbahnführer Hermann Brunner. Tym razem mężczyźni będą szukać zaginionego skarbu III Rzeszy.

 • Kultowe seriale: Emil Karewicz długo walczył o szczęście...

  ...95-letni Emil Karewicz, czyli niezapomniany Hermann Brunner ze "Stawki większej niż życie", wyznał w jednym ze swych ostatnich wywiadów, że dopiero dzięki trzeciej żonie, z którą szedł przez życie przez 60 lat, spełniło się jego wielkie marzenie z dzieciństwa o posiadaniu szczęśliwej rodziny...

 • Kto zagra w "Stawce większej niż życie"?

  "Nowości", gazeta Pomorza i Kujaw, przeprowadziła plebiscyt na temat obsady nowej wersji serial u "Stawka większa niż życie". Według czytelników obsada powinna wyglądać następująco: Michał Żebrowski jako Hans Kloss, Bogusław Linda jako Hermann Brunner i Małgorzata Foremniak jako kuzynka Edyta.

 • Emil Karewicz nie przepada za polskimi serialami. Dlaczego?

  Emil Karewicz, czyli niezapomniany Hermann Brunner ze "Stawki większej niż życie", zawsze chętnie przyjmował propozycje ról w serialach. Prywatnie jednak w ogóle ich nie ogląda! Wiemy, dlaczego...

 • Adamczyk: "Brunner to rola marzenie!"

  "Z reżyserami bywa tak, że są przyzwyczajeni do ostatniego wizerunku aktora. Jak się zagrało papieża, to są propozycje ról w sutannach, a jak fajtłapę, to otrzymuje się właśnie tego typu propozycje. Tymczasem ja czekam wtedy na postać skrajną. A Brunner, to była rola marzenie!" - mówi Piotr Adamczyk.

 • Życie bez wspomnień nie byłoby nic warte!

  Emil Karewicz, czyli niezapomniany Hermann Brunner ze "Stawki większej niż życie" i hrabia Pac z "Czarnych chmur", twierdzi, że życie bez pięknych i zabawnych wspomnień nie byłoby nic warte...

 • "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć": Gdzie ten styl? Prawdziwy taki?

  Zbliża się koniec II wojny światowej. Hans Kloss jest w najwyższej formie. Podwójny agent wpada na trop nazistowskiej kradzieży. W drogę jak zwykle wchodzi mu Hermann Brunner, plany krzyżuje rodzące się uczucie do młodziutkiej Niemki.

 • J-23 znowu nadaje! Legenda powraca!

  Stanisław Mikulski i Emil Karewicz, czyli Hans Kloss i Hermann Brunner z kultowej "Stawki większej niż życie", byli najważniejszymi gośćmi wtorkowej premiery filmu "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć". Aktorzy, który po 40 latach przerwy znów wcielili się w swoje popisowe role, nie kryli wzruszenia, gdy widzowie w Multikinie Złote Tarasy powitali ich owacjami na stojąco!

 • 90. urodziny Emila Karewicza

  Emil Karewicz, pamiętny Brunner ze "Stawki większej niż życie", Jagiełło z "Krzyżaków", porucznik "Mądry" z "Kanału", kończy w środę 90 lat. "Kostium jest jedynie opakowaniem aktora" - powiedział w jednym z wywiadów.

Zdjęcia na temat: hermann brunner
 • Emil Karewicz, czyli Hermann Brunner ze „Stawki większej niż życie”
Dyskusje na temat: hermann brunner