• Informacje na temat:

  high school musical 4

Artykuły na temat: high school musical 4
 • Alfabet "Glee"

  ...walczyła w wieku siedmiu lat. H jak "High School Musical" "Glee" długo porównywane było do młodzieżowego hitu Disneya. - Nie widziałem tych filmów. Naszym celem było stworzenie postmodernistycznego(...) młodzieży LGBTQ. Wybraniec stanął także na czele Harvey Milk School - liceum dla młodych gejów i lesbijek, którzy w innych placówkach padli ofiarą prześladowania. Murphy w im. serialu przekazał 250 000 $ na...

 • Polski "High School Musical"

  Ogólnopolski casting do spektaklu "High School Musical", powstałego w oparciu o niezwykle popularny amerykański film pod tym samym tytułem ogłosił Gliwicki Teatr Muzyczny.

 • Amerykanie wybrali dziesięć najgorętszych Polek

  ...wraz z rodziną wyjechała do Stanów Zjednoczonych i zamieszkała w Nowym Jorku. Uczyła się w Fiorello H. LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts. Po otrzymaniu stypendium La Guardii dla(...) Górniak rozpoczęła, mając zaledwie 16 lat. Popularność przyniósł jej musical "Metro", konkurs Eurowizji w 1994 roku i debiutancki album "Dotyk". Od tego czasu wydaje płyty nie tylko w swoim ojczystym...

 • Miesiąc na topie

  Amerykanie wciąż najbardziej rozchwytują płytę z piosenkami do filmu "High School Musical 2".

 • "HSM 4" bez Zaca Efrona

  Powstanie czwarta część "High School Musical", ale podobnie jak dwie pierwsze trafi tylko do telewizji. Co istotne - już bez Zaca Efrona i Vanessy Hudgens.

 • Po raz pierwszy od 2006 roku

  Trzeci tydzień z rzędu ścieżka dźwiękowa do "High School Musical 2" okupuje szczyt zestawienia bestsellerów płytowych w Stanach Zjednoczonych.

 • Musical pokonał hip hop

  Pomimo 40-procentowego spadku sprzedaży do 367 tys. sztuk, ścieżka dźwiękowa do filmu "High School Musical 2" z wytwórni Disney'a wciąż jest najlepiej sprzedawaną płytą na rynku amerykańskim.

 • Disney'owski szał

  Amerykański szał na punkcie filmu "High School Musical" kanału Disney Channel przybiera na sile. Ścieżka dźwiękowa do jego drugiej części debiutuje na tamtejszej liście bestsellerów od razu na 1. miejscu z nakładem 615 tys. egzemplarzy.

 • USA: Tylko jedna nowość

  Po dziewięciu tygodniach stałego wzrostu sprzedaży płyt ze ścieżką dźwiękową do serial u "High School Musical", album powrócił ponownie na pierwsze miejsce notowania bestsellerów płytowych listy "Billboard 200". Poprzednio soundtrack znajdował się na szczycie trzy tygodnie temu. Poza tym na liście panuje względny zastój - w pierwszej dziesiątce pojawiła się tylko jedna nowość.

 • Zdążyć przed wschodem słońca

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do piosenki "Moja muzyka to Ty" zaśpiewanej przez Hanię Stach i Andrzeja Lamperta z grupy PIN.