• Informacje na temat:

  hilary duff aktorka

Artykuły na temat: hilary duff aktorka
 • Hilary Duff w ciąży

  Hilary Duff (30 l.) spodziewa się drugiego dziecka - córki. Ojcem jest jej obecny partner Matthew Koma.

 • Hilary Duff zaręczona

  Amerykańska piosenkarka i aktorka - Hilary Duff - zaręczyła się z kanadyjskim hokeistą Mike'm Comrie'em.

 • Hilary Duff promienieje w ciąży!

  Hilary Duff (30 l.) za kilka miesięcy zostanie po raz drugi mamą. Ciąża jej służy!

 • Hilary Duff pisze dla dzieci

  W USA zapanowała nowa moda: kto znany i bogaty sięga po pióro i...pisze książki dla dzieci. Po Tori Spelling do listy autorów literatury dziecięcej dołączyła młoda aktorka i wokalistka popowa - Hilary Duff.

 • Hilary Duff rozstała się z chłopakiem!

  Krótki romans Hilary Duff (29 l.) z trenerem personalnym przeszedł do historii!

 • Hilary Duff i perfekcyjny mężczyzna

  Hilary Duff ( "Agent Cody Banks" , "Lizzie McGuire" ) ma zagrać w komedii "The Perfect Man". Film będzie historią pewnej nastolatki i jej samotnej matki. Obraz powstanie dla wytwórni Universal. 16-letnia obecnie Hilary Duff odniosła wielki sukces w telewizyjnym serial u "Lizzie Mc Guire", a obecnie próbuje swoich sił w kinie.

 • Hilary Duff po raz pierwszy z nowym partnerem na imprezie!

  Hilary Duff (29 l.) i Matthew Coma (29 l.) nie kryją się już ze swoim uczuciem!

 • Hilary Duff "Chasing The Sun": Ty też nudzisz się w pracy?

  Amerykańska wokalistka i aktorka Hilary Duff wróciła do muzycznego show-biznesu po blisko siedmiu latach przerwy! 26-latka opublikowała teledysk "Chasing The Sun", który w ciągu kilkudziesięciu godzin zanotował ponad 3,5 mln odtworzeń.

 • Hilary Duff związała się ze swoim trenerem fitness!

  Hilary Duff (28 l.) promienieje. Aktorka i piosenkarka pozbierała się po rozstaniu z ojcem swojego syna i znów jest zakochana!

 • Good Charlotte: Romans z Hilary Duff

  Ta wiadomość zapewne złamie serca nastolatek. Joel Madden z pop-punkowej grupy Good Charlotte i Hilary Duff, młoda śpiewająca aktorka (m.in. "Wojna plemników", "Fałszywa dwunastka") są parą. W dodatku romansują ze sobą od lipca 2004 roku, kiedy Hilary miała nieco ponad 16 lat.

Zdjęcia na temat: hilary duff aktorka
Wideo na temat: hilary duff aktorka
 • Hilary Duff wyszła za mąż

  14 sierpnia aktorka i piosenkarka Hilary Duff poślubiła swojego partnera, hokeistę Mike'a Comrie. Fragment uroczystości z lotu ptaka zarejestrowany przez ciekawskich paparazzich.

 • THE DUFF [#ta brzydka i gruba]

  Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą. Jej "przyjaciółki" potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć – żeby mieć punkt zaczepienia. Rzecz w tym, że ona wcale nie ma na to ochoty. Brutalnie uświadomiona przez Wesleya postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością. Zanim jednak uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową i do...

 • Sanctuary

  Jan jest cenionym chirurgiem plastycznym, ma żonę, córkę i duży dom z ogrodem. Po latach rezygnuje jednak z wykonywania zawodu, odsuwa się od rodziny, a na przyrodę patrzy już tylko z okna swojego pokoju. Pewnego dnia, po powrocie z podróży na wycieraczce znajduje trzydniową prasę, a w ogrodzie ciało żony. To zdarzenie uruchamia lawinę skrywanych dotąd emocji. Powracają wspomnienia, a w jego życiu znowu pojawia się dorosła córka Nadia. Pod pretekstem podróży służbowej Jan wyjeżdża za granicę....