• Informacje na temat:

  hilary duff i jej mąż

Artykuły na temat: hilary duff i jej mąż
 • Hilary Duff została po raz drugi mamą!

  Hilary Duff (31 l.) urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

 • Hilary Duff zeszła się z mężem!

  Hilary Duff (26 l.) ogłosiła jakiś czas temu rozstanie z mężem, jednak wszystko wskazuje na to, że żadnego rozwodu nie będzie!

 • Hilary Duff zostanie mamą!

  Amerykańska piosenkarka i aktorka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Hilary Duff i jej mąż, Mike Comrie ogłosili, że zostaną rodzicami w pierwszą rocznicę ich ślubu.

 • Zostanie mamą w rocznicę ślubu

  Hilary Duff spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Amerykańska piosenkarka i aktorka i jej mąż, Mike Comrie, ogłosili, że zostaną rodzicami w pierwszą rocznicę ich ślubu.

 • Serialowa gwiazda w roli morderczyni

  Lindsay Pulsipher, gwiazda serialu "Czysta krew", wcieli się w postać Bonnie Parker, słynnej filmowej morderczyni. Zajęła tym samym miejsce Hillary Duff, która początkowo miała pojawić się roli ikony kontrkultury.

 • Zapłaci odszkodowanie za wypadek?

  Hilary Duff została oskarżona o spowodowanie wypadku, który miał miejsce w 2010 roku. Wniosek do sądu w Los Angeles skierowała Rachel Owens.

 • Załamany David Bowie

  Legendarny brytyjski artysta jest "zdruzgotany" muzycznym gustem 7-letniej córki...

Wideo na temat: hilary duff i jej mąż
 • THE DUFF [#ta brzydka i gruba]

  Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą. Jej "przyjaciółki" potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć – żeby mieć punkt zaczepienia. Rzecz w tym, że ona wcale nie ma na to ochoty. Brutalnie uświadomiona przez Wesleya postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością. Zanim jednak uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową i do...

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...