• Informacje na temat:

  hilary duff z mężem

Artykuły na temat: hilary duff z mężem
 • Hilary Duff w ciąży

  Hilary Duff (30 l.) spodziewa się drugiego dziecka - córki. Ojcem jest jej obecny partner Matthew Koma.

 • Hilary Duff związała się ze swoim trenerem fitness!

  Hilary Duff (28 l.) promienieje. Aktorka i piosenkarka pozbierała się po rozstaniu z ojcem swojego syna i znów jest zakochana!

 • Hilary Duff zeszła się z mężem!

  Hilary Duff (26 l.) ogłosiła jakiś czas temu rozstanie z mężem, jednak wszystko wskazuje na to, że żadnego rozwodu nie będzie!

 • Hilary Duff rozstała się z chłopakiem!

  Krótki romans Hilary Duff (29 l.) z trenerem personalnym przeszedł do historii!

 • Hilary Duff zostanie mamą!

  Amerykańska piosenkarka i aktorka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Hilary Duff i jej mąż, Mike Comrie ogłosili, że zostaną rodzicami w pierwszą rocznicę ich ślubu.

 • Ojciec Hilary Duff pójdzie siedzieć

  Bob Duff, ojciec aktorki Hilary Duff, został skazany na 10 dni więzienia za nieprzestrzeganie wyroku sądowego. Ponadto żona domaga się od niego zwrotu długów.

 • „Younger”: Czas na zmiany

  ...stawia się na rozmowę kwalifikacyjną. Nowe "ja" pomaga jej nie tylko zdobyć pracę, ale również pozyskać sympatię Kelsey (Hilary Duff) i odwzajemnić uczucia znacznie młodszego Josha (Nico Tortorella). Jak(...)Liza (Sutton Foster) ma 40 lat, za sobą rozwód z mężem i rozstanie z 18-letnia córką, która wyjechała na studia do Indii. Po długiej przerwie zawodowej pragnie wrócić do pracy w wydawnictwie. Okazuje...

 • Hilary Duff rozstała się z mężem

  Niespełna cztery lata przetrwało małżeństwo amerykańskiej wokalistki i aktorki Hilary Duff (27 l.) i byłego hokeisty Mike'a Comriego (33 l.) z Kanady.

 • Zostanie mamą w rocznicę ślubu

  Hilary Duff spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Amerykańska piosenkarka i aktorka i jej mąż, Mike Comrie, ogłosili, że zostaną rodzicami w pierwszą rocznicę ich ślubu.

 • Jennifer Lawrence: Nagie zdjęcia w internecie

  Rzeczniczka Jennifer Lawrence zamierza wystąpić na drogę sądową w sprawie ujawnionych w niedzielę na Twitterze nagich zdjęć gwiazdy "Igrzysk śmierci".

Wideo na temat: hilary duff z mężem
 • THE DUFF [#ta brzydka i gruba]

  Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą. Jej "przyjaciółki" potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć – żeby mieć punkt zaczepienia. Rzecz w tym, że ona wcale nie ma na to ochoty. Brutalnie uświadomiona przez Wesleya postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością. Zanim jednak uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową i do...

 • Zanim zasnę

  Ekranizacja światowego bestsellera Stevena J. Watsona, jednego z najlepszych książkowych thrillerów XXI wieku. Christine codziennie budzi się nie pamiętając kim jest i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości. Będąca efektem wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża. W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy...

 • Sanctuary

  Jan jest cenionym chirurgiem plastycznym, ma żonę, córkę i duży dom z ogrodem. Po latach rezygnuje jednak z wykonywania zawodu, odsuwa się od rodziny, a na przyrodę patrzy już tylko z okna swojego pokoju. Pewnego dnia, po powrocie z podróży na wycieraczce znajduje trzydniową prasę, a w ogrodzie ciało żony. To zdarzenie uruchamia lawinę skrywanych dotąd emocji. Powracają wspomnienia, a w jego życiu znowu pojawia się dorosła córka Nadia. Pod pretekstem podróży służbowej Jan wyjeżdża za granicę....