• Informacje na temat:

  hilary swank dzieci

Artykuły na temat: hilary swank dzieci
 • Hilary Swank wzięła potajemny ślub!

  Hilary Swank (44 l.) poślubiła swojego ukochanego!

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • Aktorka przytyje 15 kg!

  Amerykańska aktorka Hilary Swank wkrótce przybierze sporo na wadze. Nie wynika to jednak z tego, że spodziewa się dziecka, ale z przygotowań do kolejnej roli filmowej.

 • H. Swank: Chcę dziecka!

  Hilary Swank (31 l.), tegoroczna laureatka Oscara za najlepszą rolę w filmie "Za wszelką cenę" , wyznała, że bardzo chciałaby mieć już dziecko. "Kiedyś nie byłam na to gotowa, ale teraz jestem" - oświadczyła aktorka.

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #43

  ..."Trinkets" . Aktualizacja #1: Do obsady widowiska science fiction "Away" dołączył Josh Charles ("Żona idealna"). Główną rolę żeńską zagra Hilary Swank. Jesteś fanem amerykańskich seriali(...)" powstał w niewielkim stopniu w oparciu o artykuł Chrisa Jonesa pod tym samym tytułem, który ukazał się na łamach Esquire w 2015 roku. Główną bohaterką produkcji jest Emma Green (Hilary Swank...

 • "Vera Drake" u boku Hilary Swank

  Imelda Staunton - zeszłoroczna nominowana do nagrody Oscara za rolę w filmie "Vera Drake" , wystąpi u boku zdobywczyni Oscara Hilary Swank ( "Za wszelką cenę" ) w filmie "Freedom Writers". Oparta na autentycznych wydarzeniach historia koncentruje się na postaci nauczycielki (Swank), która trafia do wyjątkowo rozwydrzonej i zdemoralizowanej klasy nastolatków. Staunton zagra koleżankę Swank

 • Hilary Swank przytyje

  Amerykańska aktorka Hilary Swank wkrótce przybierze sporo na wadze. Nie wynika to jednak z tego, że spodziewa się dziecka, ale z przygotowań do kolejnej roli filmowej.

 • To skomplikowane, ale wciąż ją kocham

  Dwie historie o miłości: "To skomplikowane" z Meryl Streep i "Wciąż ją kocham" Lasse Hallstroema, dramat biograficzny "Amelia Earhart" z Hilary Swank w roli głównej oraz komedia Juliusza Machulskiego "Kołysanka" trafią w piątek do polskich kin. Na deser - amerykańskie "Walentynki".

 • Swank znów jest singielką

  Hilary Swank po pięciu latach rozstała się z Johnem Campisim. Dla dwukrotnej laureatki Oscara to już drugie tak bolesne zakończenie związku - w 2007 roku rozwiodła się po dekadzie małżeństwa z Chadem Lowem.

 • Złota Palma dla "Dziecka"

  Złotą Palmę, najważniejszą nagrodę tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes dostał belgijski film "Dziecko" wyreżyserowany przez braci Jean-Pierre'a i Luca Dardenne. Nagrodę wręczyła para amerykańskich aktorów - Morgan Freeman i Hilary Swank