• Informacje na temat:

  hilary swank plotki

Artykuły na temat: hilary swank plotki
 • Hilary Swank rozstała się z facetem

  Podobno para rozstała się już w maju, ale dopiero teraz informację potwierdził w rozmowie z magazynem "People" agent Swank (38 l.). O ich relacji niewiele wiadomo - oboje bardzo strzegli swojej prywatności. Powód rozstania nie został podany. W wywiadach Hilary podkreślała jednak, że po rozwodzie (wcześniej gwiazda przez dziesięć lat, począwszy od 1997 roku, była żoną aktora Chada Lowe'a, brata...

 • Swank znów jest singielką

  Hilary Swank po pięciu latach rozstała się z Johnem Campisim. Dla dwukrotnej laureatki Oscara to już drugie tak bolesne zakończenie związku - w 2007 roku rozwiodła się po dekadzie małżeństwa z Chadem Lowem.

 • Shakira na urodzinach prezydenta Czeczenii?

  Kolumbijska wokalistka Shakira zdementowała plotki, że ma wystąpić na 35. urodzinach prezydenta Czeczenii Ramzana Kadyrowa w październiku - poinformowała agencja DPA.

 • Pokaz oscarowej mody

  Być może pokaz oscarowej mody, na którym zaprezentowano legendarne kreacje z dotychczasowych gal, zainspiruje gwiazdy do zwrócenia większej uwagi na to, w czym pojawią się 25 lutego w Kodak Theatre.

Wideo na temat: hilary swank plotki
 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.