• Informacje na temat:

  hilary swank producentka

Artykuły na temat: hilary swank producentka
 • Aktorka przytyje 15 kg!

  Amerykańska aktorka Hilary Swank wkrótce przybierze sporo na wadze. Nie wynika to jednak z tego, że spodziewa się dziecka, ale z przygotowań do kolejnej roli filmowej.

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe [tytuły, daty premier, zwiastuny, obsada]

  ...("Żona idealna"). Główną rolę żeńską zagra Hilary Swank. The Umbrella Academy Serial "The Umbrella Academy" jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści(...) bohaterką produkcji jest Emma Green (Hilary Swank), amerykańska astronautka, która musi porzucić swoje dawne życie, kiedy zostaje dowódcą międzynarodowej misji kosmicznej. After Life W serialu "After...

 • Hilary Swank przytyje

  Amerykańska aktorka Hilary Swank wkrótce przybierze sporo na wadze. Nie wynika to jednak z tego, że spodziewa się dziecka, ale z przygotowań do kolejnej roli filmowej.

 • Niezależna Hilary Swank

  Amerykańska aktorka Hilary Swank, laureatka Oscara za główną rolę w dramacie "Nie czas na łzy" , będzie producentką niezależnego projektu "11:14", opowiadającego o pewnym wypadku samochodowym. Aktorka chce również zagrać w filmie.

 • Mistrz horroru i Hilary Swank

  Mistrz horroru John Carpenter ("Halloween", "Mgła") przeniesie na duży ekran powieść Johna Marksa "Fangland". Główną rolę w filmie zagra Hilary Swank ("Za wszelką cenę").

 • Christine Vachon laureatką Indie Star Award

  American Film Festival od dwóch lat przyznaje Indie Star Award - nagrodę dla gwiazdy niezależnego kina amerykańskiego. Laureatami byli już znakomici reżyserzy Todd Solondz oraz Jerry Schatzberg. W tym roku nagrodę odbierze Christine Vachon, producentka nazywana "matką chrzestną zaangażowanych politycznie filmów", założycielka kultowej wytwórni Killer Films.

 • O lataniu bez polotu

  "Amelia Earhart" , reż. Mira Nair, USA 2009, dystrybutor, premiera kinowa 12 lutego 2010 roku.

 • De Niro w komedii romantycznej

  Według prasowych doniesień Robert De Niro ma zagrać w komedii romantycznej - "New Years Eve" - kontynuacji przeboju kinowego "Walentynki".

Wideo na temat: hilary swank producentka
 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

 • Dzień Dobry TV

  Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście - przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku, to co miało być spełnieniem marzeń zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać...