• Informacje na temat:

  hinduska aktorka

Artykuły na temat: hinduska aktorka
 • "Barwy szczęścia": Anna Dereszowska została reporterką i odwiedziła z kamerą najsłynniejsze hotele

  Podróżowanie to jedna z największych pasji Anny Dereszowskiej. Aktorka nie kryje, że kiedy tylko ma czas, pakuje walizki i wyrusza razem z dziećmi i ukochanym w kolejną podróż.  Kilka ostatnich(...) o Hinduskach, które zostały zgwałcone i muszą żyć ze świadomością, iż sprawcy ich nieszczęścia nigdy nie zostaną ukarani. - Kiedy wybieram się w podróż, zawsze upewniam się, czy w miejscu, do którego...

 • Anny Dereszowskiej relacja z koszmaru

  W dokumencie TVN Style Annie Dereszowskiej daleko do jej bohaterek kreowanych w serialach. Bo w Indiach aktorka nikogo nie udawała, otarła się za to o najprawdziwsze piekło na ziemi.

 • Hanna Śleszyńska nie chowa urazy do byłego męża

  Hanna Śleszyńska (58 l.) jest zdania, że nie warto hodować w sobie żalów i złości. Czy zastosuje tę zasadę w te święta i spędzi je z byłym mężem i dziećmi? Aktorka w szczerym wywiadzie w tygodniku „Świat i Ludzie” wyjawiła jakie ma plany w Boże Narodzenie i kto jest dla niej wsparciem w życiu.

 • "One Love", czyli Bollywood w Krakowie

  "One Love" - to tytuł nowej bollywoodzkiej produkcji, do której sceny taneczne powstają na krakowskim Rynku i bulwarach wiślanych oraz na terenie zamku Ogrodzieniec w Podzamczu (Jura Krakowsko-Częstochowska). Premiera filmu odbędzie się za miesiąc w Indiach.

 • Hinduska piękność była jedną z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia w Indiach. Kobieta znana była m.in. z serialu "Balika Vadhu" i "Hum Hain Na", a także programu MTV Webbed(...) przesłuchać mężczyznę, aby sprawdzić, czy 50-latek nie namawiał jej do samobójstwa. Aktorka miała zaledwie 25 lat.

 • Anna Dereszowska: Indie, tango i nimfomania

  To dobry rok dla Anny Dereszowskiej. Zrealizowała kilka dużych projektów, nagrała wymarzoną płytę i pokonała nękającą ją od lat depresję.

 • Cichopek wyemigruje do Indii?

  Przed przesympatyczną Kasią Cichopek (26 l.) stanęła szansa zrobienia kariery w Indiach i możliwość zostania niemal istotą boską. Aktorka wpadła bowiem w oko hinduskiemu filmowcowi, który chce ją przeszczepić do Bollywood. Tomasz Raczek nie daje jednak przyzwolenia aktorce na wyjazd...

 • Hinduska dziewczyną Bonda?

  Jedna z hinduskich gazet poinformowała, że twórcy filmowych przygód agenta 007 rozważają obsadzenie aktorki z tego kraju w nowym obrazie o Jamesie Bondzie. Miejscowa gwiazda Aishwarya Rai znalazła się podobno w kręgu zainteresowań producentów 21 fabuły o przygodach najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości. Na razie przedstawiciel aktorki nie zdradził jednak wielu szczegółów.

 • Priyanka Chopra i Nick Jonas wzięli ślub

  Gwiazda z Bollywood i piosenkarz z Teksasu, w obecności rodziny i przyjaciół, wzięli ślub w pałacu Umaid Bhawan. Kolejna ceremonia, tym razem już typowo hinduska, odbędzie się dziś. 26-letni Nick Jonas i 36-letnia Priyanka Chopra ogłosili swoje zaręczyny cztery miesiące temu po roku znajomości. Potwierdzając zawarcie związku małżeńskiego w mediach społecznościowych napisali, że ich życie będzie...

 • Hinduska gwiazda zagra z Meryl Streep

  Aishwarya Rai, jedna z największych sław hinduskiej kinematografii, przygotowuje się do hollywoodzkiego debiutu. Pierwszym amerykańskim filmem egzotycznej piękności nie będzie jednak, jak oczekiwano, kolejna odsłona przygód Jamesa Bonda, lecz dramat "Chaos in the Streets", w którym zagra ona u boku Meryl Streep ( "Godziny" , "Adaptacja" ), dwukrotnej zdobywczyni Oscara.

Wideo na temat: hinduska aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....