• Informacje na temat:

  historia anny german

Artykuły na temat: historia anny german
 • "Anna German": Jedna chwila wystarczyła...

  Kiedy 27 sierpnia 1967 roku w Forli koło Rawenny 31-letnia Anna German śpiewała pod rozgwieżdżonym niebem "Wróć do Sorrento", wydawało się, że świat stoi przed nią otworem. Wkrótce jednak życie, o jakim skromna wokalistka z Polski marzyła dla siebie i swojej rodziny, miało się skończyć. Serial o pełnym cierpienia życiu utalentowanej Anny German ponownie trafi do telewizji. Już w piątek 28

 • "Talianka": Ostatni odcinek

  Jak zakończy się historia włoskiej tancerki, którą los rzucił do Rosji? Oto, co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu "Talianka", w którym tytułową rolę gra Joanna Moro.

 • Nie będzie ulicy im. Anny German?

  Joanna Moro popiera pomysł nazwania jednej z warszawskich ulic imieniem Anny German. Urzędnicy twierdzą jednak, że...

 • Anna German: Gwiazda międzynarodowa

  W czasach rytualnego ubolewania, że nasze wokalistki nie potrafią przebić się za granicą, tym bardziej warto przybliżyć historię Anny German - polskiej gwiazdy międzynarodowej.

 • „Anna German”: Miłość niemożliwa

  Rola Zbigniewa Tucholskiego, męża bohaterki serialu „Anna German”, zjednała Szymonowi Sędrowskiemu serca widzów i... nie tylko! Sam pan Zbigniew uznał, że aktor jest od niego dużo przystojniejszy. Chwalił tę kreację.

 • To on rozkochał w sobie Annę German

  Rola Zbigniewa Tucholskiego, męża bohaterki serialu "Anna German", zjednała Szymonowi Sędrowskimu serca widzów i... nie tylko! Sam pan Zbigniew uznał, że aktor jest od niego dużo przystojniejszy. Chwalił tę kreację.

 • "Anna German": Polityczna propaganda czy wspaniałe dzieła?

  ...warto do nich wrócić na chwilę, bo jest na co popatrzeć i jak pokazał oszałamiający sukces "Anny German", rosyjskie klimaty mogą nam się spodobać? Naszym okiem W ostatnich latach w naszej(...) serialowej machiny. Na wysokim poziomie są również seriale kryminalne, np. "Dziennik mordercy" (2002) to historia zbrodniarza, który zabija ofiary w oparciu o zapiski wspomnień studenta z czasów wojny...

 • Anna German śpiewała do końca

  Choć od jej śmierci minęło ponad 30 lat, to piękny głos sprawił, że pamięć o Annie German jest wciąż żywa, zwłaszcza w Rosji. W Polsce serial na nowo wzbudził zainteresowanie artystką, gromadząc co tydzień przed telewizorami ponad 6 milionów widzów.

 • "Anna German świeci na firmamencie nieba"

  Kompozytorka Katarzyna Gaertner jest autorką muzyki do słynnej piosenki "Eurydyki tańczące". To właśnie ten utwór rozpoczął karierę Anny German. Gaertner opowiedziała nam o pracy z German i serialu, który przedstawia losy tej legendarnej piosenkarki.

 • Joanna Moro: Co po "Annie German"?

  Serial "Anna German" sprawił, że ma dzisiaj wielbicieli na całym świecie. Na fali jego sukcesu zagrała w rosyjskiej superprodukcji "Talianka", a teraz wraca do "Barw szczęścia".

Wideo na temat: historia anny german
 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

Dyskusje na temat: historia anny german
 • Re: Postawił na miłość

  Mnie obchodzi . Nie interesuje Cię film i historia pani Anny German,nie oglądaj.I nie obrażaj.

 • Re: Nasza Ania

  Panie Krzystek, dziękuję panu za ten serial. Taka historia, jak życie Anny German nie śniła się filozofom. Ludzie płaczą ze wzruszenia w piątkowe wieczory. Świetny serial.

 • Re: Nasza Ania

  "Niczego nie wymyśliłem. Życie Anny German to historia, w której to wszystko było. Jej legenda spowodowała, że Rosjanie byli w stanie tę opowieść przyjąć - wyjaśnia reżyser."No nie zupełnie Panie reżyserze.Anna German w dniu,kiedy NKWD zabierała jej ojca, miała niespełna roczek,więc nie mogła tego widzieć,a tym bardziej pamiętać tak jak to zostało ukazane w serialu.A jej braciszka nie było nawet

 • Re: Zżarła ją trema!

  historia Anny German, pamięc widzów o tej jedynej osobie, której głosu zapomnieć się nieda !!! Pani Moro, życzę jej tego, za chwilę wcieli się w inną postać, zapomni o Annie German. A my ludzie którzy(...)Przychylam się do opini, że P. Moro za dlugo ciągnie to wcielenie w Anne German. Serial miał taką ogladalność nie ze wzgledu na P. Moro lecz na ANNE GERMAN !!! To była prawdziwa gwiazda, która