• Informacje na temat:

  hity lato 90

Artykuły na temat: hity lato 90
 • Symbole lat 90.

  Lata 90. do dziś kojarzą się nam niemal wyłącznie z kultowymi serialami młodzieżowymi - "Beverly Hills 90210" czy "Słoneczny Patrol", w których piękni i młodzi Kalifornijczycy uosabiali dążenia i pragnienia nastolatków na całym świecie.

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • Serialowe nowości: Czas na nowe rozdanie

  ...​Na ten moment czekaliśmy trzy miesiące. Ukochane seriale wracają z wakacji, na ekranach pojawiają się też nowe hity!

 • "Miasto 44" numerem 1 polskiego box office

  Wyróżniona na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni superprodukcja "Miasto 44" została nowym liderem krajowego box office. W premierowy weekend obraz Jana Komasy przyciągnął do kin 191 900 widzów, notując najlepsze otwarcie filmu wojennego od czasów "Katynia" - polskiego kandydata do Oscara z 2007 roku!

 • Słynna Venus wraca! Przed laty mężczyźni za nią szaleli!

  Po kilkunastu latach milczenia gwiazda lat 90. wraca na scenę. Tylko "Na Żywo" słynna Venus zdradza, co robiła przez ten czas i... jaką ma tajemnicę.

 • "Must Be The Music": Disco polo nie przejdzie!

  Dowodzona przez Ukrainkę grupa Lesja wyrosła na jednego z faworytów ósmej edycji muzycznego show Polsatu. Sprawdźcie naszą relację z trzeciego odcinka.

 • "Szogun": Sekret, który złamał karierę Richarda Chamberlaina

  ...role na ekranach i kolejne hity na listach przebojów. Szybka eksploatacja. Na dłuższą metę nie chciałem być tylko gwiazdą, pragnąłem być szanowanym aktorem. Bałem się wypalenia. Postawiłem na(...) obstrzałem paprazzi, którzy nie wierzą w naturalne starzenie się 81-letniego dziś gwiazdora. Od lat 90. zapewniają że Chamberlain ma na swoim koncie kilka zabiegów odmładzających, głównie liftingów...

 • Polsat Sopot Festival 2014: Garou i gwiazdy lat 90.

  22 i 23 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się Polsat Sopot Festival 2014 nawiązujący do tradycji wielkich sopockich festiwali. Kogo zobaczymy na tej imprezie?

 • Britney Spears jest coraz chudsza! Pochwaliła się tym na Instagramie!

  ...wyglądzie. Jednak od kilku lat gwiazda lat 90. stara się dbać o siebie i wciąż walczy o zgrabną sylwetkę. Wygląda na to, że jej praca nie idzie na marne. Piosenkarka pochwaliła się bowiem na Instagramie najnowszym zdjęciem, na którym przypomina siebie sprzed kilkunastu lat, kiedy jej hity triumfowały na listach przebojów! My jesteśmy pod naprawdę wielkim wrażeniem jej figury!

 • Rusza Polsat Sopot Festival 2014: Paulla w duecie z Garou

  Dziś (22 sierpnia) w Operze Leśnej w Sopocie rozpoczyna się dwudniowy Polsat Sopot Festival 2014 nawiązujący do tradycji wielkich sopockich festiwali.