• Informacje na temat:

  hity piosenki

Artykuły na temat: hity piosenki
 • ...14 czerwca rusza 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Jak gwiazdy prezentowały się na deskach amfiteatru i nie tylko?

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • Co się stało z Edytą Geppert? Zapadła się pod ziemię!

  Edytę Geppert (63 l.) Polacy pokochali za jej hity, takie jak „Jaka róża taki cierń”, czy „Och, życie kocham cię nad życie”. Jednak o artystce nie jest ostatnio zbyt głośno w mediach. Czyżby zakończyła karierę?

 • Garou na trasie w Polsce: To duży fizyczny wysiłek

  Trwa trasa koncertowa kanadyjskiego wokalisty Garou w Polsce.

 • "Ranczo": Największe przeboje z polskich seriali zabrzmią na antenie TVP Seriale

  ...seriali" - koncert z udziałem gwiazd piosenki, które zaśpiewają swe niezapomniane hity i przypomną kulisy ich powstawania. I tak - legendarny Andrzej Rosiewicz wykona utwór "Czterdzieści lat minęło(...) okolicznościach powstały śpiewane przez nich serialowe hity, opowiedzą o swoich przygodach podczas ich nagrywania i podzielą się z widzami swymi opiniami o serialach, do których piosenki stworzyli. Koncert...

 • Queen: Freddie Mercury jakiego nie znacie (album "Queen Forever")

  Trzy niewydane wcześniej utwory Queen z Freddiem Mercurym pojawią się na nowym albumie zatytułowanym "Queen Forever", który zostanie wydany 10 listopada.

 • Kanye West nazwał Taylor Swift "dzi**ą"! Kolejny konflikt na horyzoncie?

  ...zorganizował wielką imprezę z okazji premiery albumu, podczas której zaprezentował najnowsze hity swojego autorstwa. Wśród zgromadzonych gości znalazły się gwiazdy światowego formatu. Na widowni zasiadła nie(...) usłyszała słowa piosenki najnowszego hitu Westa, które obrażały jej przyjaciółkę, od razu opublikowała na Twitterze oświadczenie, w którym usprawiedliwiła swoją obecność na widowni tego show. "To, że gdzieś...

 • Garou na sześciu koncertach w Polsce!

  Kanadyjski wokalista Garou w ramach trasy koncertowej zagra w Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdyni, Krakowie i Warszawie.

 • Trudno wyobrazić sobie święto polskiej piosenki bez recitalu Beaty Kozidrak (56 l.) i takich przebojów Bajmu jak "Józek nie daruję ci tej nocy" czy "Biała armia". A jednak w tym roku zabraknie artystki w opolskim amfiteatrze.

 • "50 twarzy Greya": Znamy pełną ścieżkę dźwiękową

  Po premierze singla Ellie Goulding "Love Me Like You Do" oraz "Earned It" The Weeknd przyszedł czas na prezentację pełnej listy utworów do ekranizacji bestsellerowej powieści "50 twarzy Greya" ("50 Shades Of Grey").

Dyskusje na temat: hity piosenki
 • Re: "M jak miłość": Porwanie Basi!

  intelektualnie . W discopolo te hity są pisane hurtem na kolanie , posłuchaj tekstu piosenek pisanych przez zawodowych teksciarzy , pisanych pod wena , potem taki tekst leżał czasem pare miesiecy lub nawet lat i czekał aż ktoś napisze do tego muzyk znajdzie sie odpowiedni do rodzaju piosenki wykonawca , takie poważnie grające zespoły (wykształceni muzycy) tworzyli jeden hit na sezon , czasem rok minął i nic

 • Re: "Klan": Kaja Paschalska chce wrócić na listy przebojów!

  wyglądało. Puszczali do zrzygania "jej" piosenki w rozgłośniach wmawiając, że to hity - na zasadzie, że w końcu ludziom się osłucha. Tak było z piosenką "Przyjaciel Od Zaraz". Totalny gniot, w którym

 • Re: Pożegnania nadszedł czas

  Ten Kto krytykuje piosenki German niech pamieta że w tamtych latach były inne hity, mi sie i dziś podobają. Ale jak bedziesz emerytem być może młodzież również o Twoją muzykie skrytykuje-badziewie.