• Informacje na temat:

  hołdys guru

Artykuły na temat: hołdys guru
 • Rusza "Hołdys guru"

  W najbliższy wtorek, 14 października, o godzinie 17:20 w TVP 2, wystartuje program "Hołdys Guru", którego autorem jest legendarny polski muzyk Zbigniew Hołdys. W audycji pokazane zostaną nieznane fragmenty koncertów największych gwiazd i zaskakujące występy zupełnie nieznanych wykonawców. Program uzupełnią także wywiady i koncerty na żywo w telewizyjnym studiu.

 • Hołdys kontra Leszczyński

  Zbigniew Hołdys w swym programie "Hołdys Guru Limited", emitowanym przez stację MTV Classic, zaprezentował niedawno fragment piosenki Roberta Leszczyńskiego, byłego krytyka muzycznego "Gazety(...) w tej gazecie. Teraz Hołdys zaprosił Leszczyńskiego do programu.

 • Zbigniew Hołdys odchodzi z MTV!

  Jak poinformował Zbigniew Hołdys, po 10. miesiącach kończy on współpracę ze stacją telewizyjną MTV Classic. Ta wiadomość na pewno zmartwi wszystkich miłośników programu słynnego muzyka, "Hołdys Guru Limited". Nieoficjalnie mówi się, iż Hołdys otrzymał już propozycję od jednej z ogólnopolskich telewizji na prowadzenie autorskiego programu.

 • Zbigniew Hołdys w TVP 2!

  Po kilku miesiącach nieobecności Zbigniewa Hołdysa znów będziemy mogli oglądać na ekranach telewizorów. Od października w TVP 2 słynny muzyk i kompozytor będzie prowadził swój autorski program "Zbigniew Hołdys Guru".

 • Hołdys: Felietony w INTERIA.PL!!!

  Do grona stałych felietonistów portalu INTERIA.PL dołączył właśnie Zbigniew Hołdys - wokalista, gitarzysta, kompozytor, poeta, dziennikarz, grafik, autor scenariuszy filmowych. Hołdys to autor wielu przebojów, postać nietuzinkowa. Bez wątpienia jest jedną z najwybitniejszych osobowości polskiego rocka, która z pewnością ma wiele do powiedzenia nie tylko na tematy muzyczne. Przeczytaj pierwszy

 • Video kontra Hołdys

  Sporo emocji wywołał występ Video w programie "Hit Generator", który zakończył się pyskówką między wokalistą Wojtkiem Łuszczykiewiczem o jurorem Wojciechem Olszakiem. Lider Video na swoim blogu odnosi się do krytycznych ocen jurorów show.

 • Sistars u Hołdysa

  We wtorek, 4 listopada, o godz. 17:20 w programie "Hołdys Guru", nadawanym przez telewizyjną Dwójkę, gościem Zbigniewa Hołdysa będzie zespół Sistars. "One po prostu są skazane na sukces" - twierdzi Hołdys.

 • CETI u Hołdysa

  W najbliższy piątek, 16 maja, o godzinie 20:00, gościem programu Zbigniewa Hołdysa "Hołdys Guru Limited", emitowanego w telewizji MTV Classic, będzie poznańska grupa CETI, na czele której stoi oczywiście Grzegorz Kupczyk, doskonale znany z Turbo czy Non Iron. Wizyta ma związek z promocją nowego albumu zespołu, zatytułowanego "Shadow Of The Angel".

 • King Crimson: Adrian Belew u Hołdysa!

  Adrian Belew, wokalista i gitarzysta słynnej angielskiej grupy King Crimson, podczas swojego niedawnego dwudniowego pobytu w Polsce, gościł między innymi w programie Zbigniewa Hołdysa "Hołdys Guru Limited", emitowanym w stacji MTV Classic. W piątek, 20 grudnia, o godzinie 19:00. będzie można zobaczyć zapis ich spotkania, podczas którego doszło do dość niezwykłego występu!

 • Budka Suflera bez Radulego i Jureckiego!

  Jak podał serwis internetowy Zbigniewa Hołdysa, gitarzysta Marek Raduli i basista Mieczysław Jurecki nie są już członkami Budki Suflera. Informację taką przekazał Zbigniewowi Hołdysowi pierwszy z wymienionych muzyków w programie "Hołdys Guru Limited", emitowanym w stacji MTV Classic. Odcinek programu, w którym gościł Marek Raduli zostanie pokazany w środę, 2 kwietnia, o godzinie 20:00.

Wideo na temat: hołdys guru
 • Jedz, módl się, kochaj

  Po kilku latach rozczarowań i ze złamanym sercem, 35-letnia Elizabeth Gilbert (Julia Roberts) podejmuje ryzyko i wyrusza samotnie w roczną podróż, podczas której pragnie odkryć samą siebie. Elizabeth planuje odwiedzić trzy miejsca oraz skupić się na poszukiwaniu przyjemności, poświęcenia i równowagi. We Włoszech odkrywa sztukę przyjemności poprzez jedzenie i przyjaźń. W Indiach, udaje się do aszramu swojego guru, gdzie studiuje sztukę duchowego poświęcenia i dzięki nieoczekiwanej pomocy...

 • Jak urodzić i nie zwariować

  Telewizyjna guru fitnessu Jules (Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Rodrigo Santoro), który uczęszcza na spotkania...

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...