• Informacje na temat:

  hołdys partia

Artykuły na temat: hołdys partia
 • Lisowie idą w odstawkę?

  ...ostatnio śmiertelnie je obraził. Kilka tygodni temu na spotkaniu pod hasłem "Chwila demokracji" w klubie Zbigniewa Hołdysa pozwolił sobie na cierpkie, obraźliwe komentarze pod adresem obu stacji. "Co...

 • Hołdys znów nagrywa!

  Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać słynnego klasyka "Hey Joe" Jimi'ego Hendrixa w wykonaniu Zbigniewa Hołdysa, któremu w studiu pomógł jego syn Tytus.

 • Zbigniew Hołdys o playbacku

  - Tylko pozornie playback jest problem do obszczekania w sekundę. Dla mnie jest to postęp technologii i pytanie: jak jej użyć, by muzyka była piękniejsza, a nie żeby chałtura była powszechniejsza - zastanawia się Zbigniew Hołdys w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Zbigniew Hołdys z orkiestrą w Opolu

  Mimo gorączki Zbigniew Hołdys pojawił się w poniedziałek, 13 maja, na próbie orkiestry Kukla Band, której sekcja smyczków towarzyszyć mu będzie podczas występu na festiwalu w Opolu. Tymczasem poinformowano, że nowa płyta artysty, zatytułowana "Dumny nikt" będzie mieć swoją premierę 15 października.

 • Hołdys o spocie PiS: Żenada

  "Żenada, żenada, żenada" - tak Zbigniew Hołdys komentuje telewizyjny spot Prawa i Sprawiedliwości z posłem Januszem Palikotem (Platforma Obywatelska) w roli głównej.

 • Hołdys: Prawda czy fałsz

  Przez ostatnie tygodnie miałem wiele okazji do przyjrzenia się zachowaniom ludzkim. Najpierw festiwale z udziałem artystów, którzy gremialnie podawali nazwy nieistniejących zespołów jako własne. Potem dramat Anny Walentynowicz i Andrzeja Gwiazdy, prawdziwych bohaterów sierpnia `80 - i porażające wypowiedzi Lecha Wałęsy, że oboje nic dla Polski nie zrobili. Następnie dramat kobiety, która wzięła udział w festiwalu piosenki, choć nie jest piosenkarką i śpiewać nie umie. I na koniec przeczytałem...

 • Zabrakło wiary

  Ścigani "Spiritus Movens", Mystic

 • Zbigniew Hołdys: Dla sztuki kontekst nie istnieje

  Być może jeszcze w tym roku doczekamy się premiery nowej płyty Zbigniewa Hołdysa, jednej z największych postaci polskiej sceny rockowej. Na razie pozostaje nam się cieszyć nową kompozycją artysty, zatytułowaną "Stalker", która została zgłoszona do opolskich premier.

 • Ptasie Pulp Fiction

  Kilka lat temu, na przejściu granicznym między Meksykiem i USA, zatrzymała się niewielka ciężarówka. Kierujący nią Amerykanin poinformował celników, że wiezie kilkaset pięknych meksykańskich papug w klatkach. Urzędnicy zajrzeli pod plandekę, pokręcili głowami i zawyrokowali: "Nie wpuszczamy. Muszą przejść kwarantannę". "Jak to?!" - zapytał zaskoczony ptasznik. "Nie wolno wwozić żywych zwierząt, jeśli nie zostaną przebadane" - usłyszał odpowiedź z ust amerykańskiego celnika.

 • Wyobraziłem sobie, że media przestają interesować się politykami. Całkowicie. Zero mikrofonów, fleszy i obiektywów, żadnych zaproszeń do telewizji i żadnych próśb o komentarz ze strony stacji radio wych.

Wideo na temat: hołdys partia
 • System

  Wyprodukowana przez Ridleya Scotta ekranizacja, wydanej także w Polsce, bestsellerowej powieści "Ofiara 44" Toma Roba Smitha. Stalinowska Rosja. Lew Stiepanowicz Demidow (Tom Hardy) to młody funkcjonariusz Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego sprawnie pnący się po szczeblach kariery. Jest posłusznym sługą systemu, jednak pewnego dnia jego wiara w ideały Partii zostaje zachwiana. Przełożeni każą mu zatuszować sprawę okrutnego morderstwa czteroletniego chłopca. Gdy zaczynają ginąć kolejne...

 • Stan gry

  RUSSELL CROWE wciela się w rolę Cala McAffreya, doświadczonego reportera z Waszyngtonu, którego nieustępliwość prowadzi do rozwiązania tajemnicy morderstwa i spisku w sferach politycznych. Ambitny kongresmen Stephen Collins (BEN AFFLECK,) jest przyszłością swojej partii politycznej: przewodniczącym komitetu nadzorującego wydatki na obronę. W tej wschodzącej gwieździe pokładane są wielkie nadzieje - ma zostać czołową osobistością w kraju - do dnia, kiedy jego piękna asystentka ginie...