• Informacje na temat:

  hołdys perfect

Artykuły na temat: hołdys perfect
 • Hołdys: Fanka podcięła sobie dla mnie żyły!

  Bycie gwiazdą tylko pozornie jest łatwe i przyjemnie. Przekonuje o tym ostatnio sam Zbigniew Hołdys (62 l.), który nie miał szczęścia do niektórych fanów. Muzyk w latach 70. i 80. należał do legendarnego zespołu Perfect i przeżywał wtedy prawdziwą falę popularności. Miał masę wielbicieli, którzy tak go kochali, że czasem posuwali się o krok za daleko. Swoją opowieść zaczął jednak od tragedii...

 • Perfect: Coś się kończy

  W niedzielę (8 marca) Telewizja Polsat pokazała specjalny koncert Perfectu z okazji 35-lecia istnienia tej grupy. "Mam świadomość, że coś się kończy" - mówi wokalista Grzegorz Markowski.

 • Wielki przekręt Hołdysa?

  Były menedżer Perfectu, Seweryn Reszka (59 l.), i Zbigniew Hołdys nie rozmawiają ze sobą od 1992 roku. Powód?

 • Perfect bez Hołdysa: 20 lat minęło

  20 lat temu, 8 stycznia 1994 roku w katowickim Spodku odbył się pierwszy polski koncert Perfectu po reaktywacji bez udziału Zbigniewa Hołdysa. Ta rocznica zbiega się niedawną premierą na płycie CD albumu "Live" z 1983 r.

 • Chcieli zniszczyć Wiśniewskiego

  Zbigniew Hołdys (55 l.) zdradza szokujące informacje na temat programu telewizyjnego Michała Wiśniewskiego!

 • Hołdys kropka com

  Zbigniew Hołdys, były gitarzysta grupy Perfect, właśnie skończył nagrywanie swojej pierwszej płyty solowej. Album zatytułowany roboczo "Hołdys.com" jest - według zapewnień wytwórni - "za***sty na maksa".

 • Natalia Kukulska: Nie chcę być wokalną celebrytką, która śpiewa dla każdego!

  ...układanego - powiedział o niej Wojciech Mann. W jej otoczeniu pojawili się inni doradcy: członkowie zespołów Budka Suflera czy Perfect, których rockowy styl bycia i muzyka ją zafascynowały. Dzięki nim(...) Zbigniew Hołdys. Na oczach męża i słuchaczy Jantar zaczęła się zmieniać. Nie tylko muzycznie, ale i wizualnie. Najpierw jasne ubrania zastąpiła czarnymi, potem drastycznie zmieniła fryzurę...

 • Hołdys: Polański przed sąd

  "Dostałem do podpisania list w obronie Romana Polańskiego, którego na pewno nie podpiszę" - komentuje Zbigniew Hołdys, były lider grupy Perfect.

 • Zbigniew Hołdys: Lufa i ogór

  Komentator spraw wszelakich, felietonista, scenarzysta, grafik, pomysłodawca Akademii Sztuk Przepięknych, dziennikarz, wydawca, współtwórca wielu przebojów polskiego rocka - Zbigniew Hołdys kończy w poniedziałek (19 grudnia) 60 lat.

 • Hołdys wspomina Kozłowskiego

  Na swoim blogu Zbigniew Hołdys wspomina zmarłego w nocy z poniedziałku na wtorek (10/11 maja) Macieja Kozłowskiego. Aktor miał 52 lata.

Wideo na temat: hołdys perfect
 • Ostatnia miłość na Ziemi

  "Ostatnia miłość na Ziemi" to oryginalne połączenie zmysłowego romansu i kina katastroficznego. W rolach głównych Ewan McGregor ("Debiutanci", "Autor widmo") i Eva Green ("Casino Royale") jako nieznajomi, którzy spotykają się przypadkowo i szaleńczo w sobie zakochują. Wkrótce świat stanie w obliczu tajemniczego zagrożenia, mogącego być końcem ludzkości. Film wyreżyserował David Mackenzie, jeden z najciekawszych brytyjskich twórców młodego pokolenia, autor filmu "Młody Adam". "Ostatnia miłość...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.