• Informacje na temat:

  hołdys syn

Artykuły na temat: hołdys syn
 • ...w spokoju poczytać. I na festiwalu nie jestem od wielu lat. (Facebook) Zbigniew Hołdys, muzyk i publicysta: Od kiedy żyję ta dyskusja trwa. Każdy festiwal jest rozjeżdżany jako dno kompletne...

 • Hołdysowie: Ojciec gra, syn...

  20-letni syn Zbigniewa Hołdysa, Tytus, nakręcił teledysk do nowej piosenki ojca, zatytułowanej "Kuba". Utwór został nagrany wraz z zespołem T.Love 24 lutego.

 • Hołdys: Fanka podcięła sobie dla mnie żyły!

  ...skierowanymi do jego syna: "Twój syneczek zginie. Nawet się nie zorientuje, jak mu wbiję nóż w plecy". Muzyk od razu zgłosił sprawę na policję i na szczęście  sprawcę szybko ujęto.  Hołdys z aktami(...)Bycie gwiazdą tylko pozornie jest łatwe i przyjemnie. Przekonuje o tym ostatnio sam Zbigniew Hołdys (62 l.), który nie miał szczęścia do niektórych fanów. Muzyk w latach 70. i 80. należał do...

 • Hołdys znów nagrywa!

  Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać słynnego klasyka "Hey Joe" Jimi'ego Hendrixa w wykonaniu Zbigniewa Hołdysa, któremu w studiu pomógł jego syn Tytus.

 • Miss Warszawy Aleksandra Janiec wkręciła się do TVN-u!

  ...syn znanego muzyka, Zbigniewa Hołdysa, który jej obecność w stacji skwitował krótkim komentarzem.

 • Zbigniew Hołdys: Opóźniona płyta

  Kilka miesięcy temu Zbigniew Hołdys zapowiedział wydanie jeszcze w tym roku swojej solowej płyty, zatytułowanej "Dumny nikt". Okazało się, że jej premiera będzie opóźniona, ale na pewno ukaże się w tym roku. Jednym z powodów opóźnienia jest poważna kontuzja, jakiej doznał Tytus Hołdys, syn muzyka.

 • Robert Gawliński jest gotowy na wnuki! Teraz liczy się tylko rodzina!

  ..., ale ze swojego małżeństwa oraz dwóch zdolnych synów. W tym roku kończy pan 55 lat. Boi się pan przemijania?   Te najtrudniejsze lata chyba mam już za sobą. Gdy człowiek szybko żyje, to szybko umiera(...) świata. Kochamy naszych synów, a że oni są, to jeszcze bardziej motywuje nas, żeby dobrze żyć. Dzięki nim mamy cel. Nieźle wam to życie płynie? Mamy dużo szczęścia, a może to błogosławieństwo. Nasze...

 • Zbigniew Hołdys: Kolejne niespodzianki

  Pojawiają się kolejne szczegóły powrotnego koncertu Zbigniewa Hołdysa, który odbędzie się 9 grudnia w klubie Stodoła w Warszawie.

 • Nowa posada Marcina Mellera

  ...w roli komentatorów wystąpili m.in. muzyk Zbigniew Hołdys i aktor Marek Kondrat. Telewidzów czeka kolejny seans "gadających głów". Przypomnijmy: Marcin Meller był związany z tygodnikiem "Polityka(...) pomysł", który nie spotkał się ze specjalnym zainteresowaniem widzów, był też krytykowany przez recenzentów telewizyjnych. Marcin Meller jest synem zmarłego w 2008 roku dyplomaty Stefana Mellera.

 • Zbigniew Hołdys: Lufa i ogór

  Komentator spraw wszelakich, felietonista, scenarzysta, grafik, pomysłodawca Akademii Sztuk Przepięknych, dziennikarz, wydawca, współtwórca wielu przebojów polskiego rocka - Zbigniew Hołdys kończy w poniedziałek (19 grudnia) 60 lat.

Wideo na temat: hołdys syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...