• Informacje na temat:

  hołdys zima

Artykuły na temat: hołdys zima
 • Zbigniew Hołdys o playbacku

  - Tylko pozornie playback jest problem do obszczekania w sekundę. Dla mnie jest to postęp technologii i pytanie: jak jej użyć, by muzyka była piękniejsza, a nie żeby chałtura była powszechniejsza - zastanawia się Zbigniew Hołdys w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Propaganda sukcesu

  Kilka lat temu pewna 19-latka opowiedziała mi na czacie o utworze, który przysłał jej mailem jakiś chłopak. Chłopak podawał się za członka zespołu, który rzekomo ów utwór nagrał, ale ona szybko wyczaiła w jego gadce kłamstwo i przestała się z nim kumplować. Teraz namawiała mnie usilnie, abym wysłuchał tego kawałka, bo - jak mówiła - nie daje jej on spokoju, nie daje także spokoju jej matce i w ogóle nikomu, komu go odtworzy.

 • Perfect: Wszystkie pilne sprawy

  Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać obszerny fragment książki "Perfect. Wszystkie pilne sprawy" (wydawnictwo In Rock) - pierwszej biografii grupy Perfect.

 • "Rewolta od dołu"

  Na XII Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą, który odbył się w dniach 28-29 lipca 2006 roku, po raz pierwszy powstała Akademia Sztuk Przepięknych. Pomysłodawcą ASP był Zbigniew Hołdys, który(...) katolickiej (ksiądz Wojtek Drozdowicz), muzułmańskiej (imam Ali Abi Issa) i żydowskiej (Miriam Gonczarska, uczennica rabina Schudricha). Muzyczne warsztaty prowadzili Zbigniew Hołdys, Marek Raduli, Wojtek

 • Jurek Owsiak: Zobacz Pol'And'Rock!

  Polska młodzież śpiewa polskie piosenki - to hasło przyświecało koncertowi "Letnia zadyma w środku zimy", organizowanemu przez Jurka Owsiaka w 1989 roku. W najnowszym odcinku programu "Pol'And'Rock" szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przypomina tamtą imprezę z udziałem m.in. T. Love oraz zapomnianych już grup Obywatel GG i Vavel Underground. Poza tym w programie możecie zobaczyć relacje z Przystanków Woodstock z różnych lat.

Wideo na temat: hołdys zima
 • Snowpiercer: Arka przyszłości

  Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji.

 • Postrach nocy 3D

  Życie nastoletniego Charleya Brewstera w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole. Problemy pojawiają się z chwilą, gdy do domu obok wprowadza się Jerry. Jerry to z pozoru świetny facet, w którym jest jednak coś niepokojącego. Jedynie Charley zdaje się to zauważać... Pozostali, wliczając w to matkę Charleya, nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Nastolatek dochodzi w końcu do wniosku, że Jerry jest wampirem! Chłopak na własną rękę...

 • Gang Wiewióra

  Komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami. Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Surly'ego – nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę.