• Informacje na temat:

  holland i jej córka

Artykuły na temat: holland i jej córka
 • Córka Holland: Doskwiera mi brak związków partnerskich. Wyjeżdżam z Polski!

  ...w pełni popiera jej mama, której również nie podoba się obecna sytuacja w naszym kraju. Holland stwierdziła, że Polska była kiedyś jednym z pierwszych krajów, w którym zlikwidowano kary za homoseksualizm(...)Kasia jakiś czas temu wywołała sporą sensację, przyznając się do swojego homoseksualizmu. Na łamach jednego z kolorowych pism z dumą oświadczała, że "kocha inną kobietę". Córka znanej reżyserki nie...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary

 • Córka Holland jest lesbijką

  Kasia Adamik, córka Agnieszki Holland i współreżyserka filmu "W ciemności", w jednym z wywiadów przyznała się do homoseksualizmu.

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Grażyna Błęcka-Kolska w rozpaczy. Córka Zuzanna Kolska była całym jej życiem!

  ...23-latka na co dzień mieszkała w Londynie, gdzie studiowała na University of Westminster, jednej z najlepszych brytyjskich uczelni. Jej pasją była fotografia. W międzyczasie pracowała, przeprowadzała(...) o swoich potrzebach, gdyż wydawało jej się, że to "twórca jest najważniejszy". Później borykała się z prozą życia codziennego: nie miała pracy, nie mogła sprzedać domu - pamiątki po nieudanym...

 • "Zbliżenia": Rzadkość w polskiej kinematografii

  Od 24 października w kinach w całej Polsce widzowie mogą zobaczyć "Zbliżenia" - nowy film Magdaleny Piekorz. Grający główne role Joanna Orleańska i Łukasz Simlat opowiadają o tej produkcji w rozmowie wideo. Podkreślają aspekty filmu, które w polskim kinie pojawiają się niezwykle rzadko.

 • Nowy serial Agnieszki Holland

  Telewizja HBO przedstawiła szczegóły i obsadę nowego, kręconego w Czechach przez Agnieszkę Holland miniserialu o Janie Palachu - studencie, który podpalił się w 1969 roku w proteście przeciw bierności mieszkańców Czechosłowacji po inwazji wojsk Układu Warszawskiego.

 • Więckiewicz "królem życia"

  "Król życia" to inteligentna komedia o uwalnianiu się od świata korporacji i poszukiwaniu na nowo kolorów życia. Produkcja jest debiutem reżyserskim jednego z najbardziej znanych polskich operatorów filmowych, Jerzego Zielińskiego. W kinach będzie można ją zobaczyć jesienią, a teaser zapowiadający "Króla życia" można obejrzeć już teraz.

 • Halina Łabonarska nie żałuje drogi, jaką wybrała!

  Halina Łabonarska (70 l.) nigdy nie ukrywała swojej wiary, ani poglądów politycznych. Dziś uważa, że wybrała mimo wszystko słuszną drogę i nie zamierza za to nikogo przepraszać.

 • 35 lat "Amatora" Krzysztofa Kieślowskiego

  W niedzielę, 16 listopada, minęło 35 lat od dnia, gdy do kin trafił "Amator" Krzysztofa Kieślowskiego. Pierwowzorem bohatera był pracownik cukrowni, filmowiec amator Franciszek Dzida, kanwą scenariusza - jego wspomnienia spisane na prośbę Kieślowskiego.

Dyskusje na temat: holland i jej córka