• Informacje na temat:

  holly hunter aktorka

Artykuły na temat: holly hunter aktorka
 • Holly Hunter: Przypadek zmienił jej życie!

  .... Ponoć największą radością małej Holly - jest najmłodsza z siedmiorga rodzeństwa - była jazda traktorem ojca. Owszem, pozwalał jej siadać za kierownicą. Więc aktorką by najpewniej nie została, gdyby nie mama Opal Margueite. Dzielna gospodyni domowa, która jak nikt znała życie kobiety na farmie - zachęcała córkę, by rozwijała zdolności artystyczne. Holly skończyła więc wydział dramatyczny na...

 • Będzie drugi sezon "Tajemnic Laketop"

  Reżyserka Jane Campion pracuje nad drugim sezonem serialu "Tajemnice Laketop" - poinformował serwis Screen Daily.

 • Anna Paquin to nowozelandzka aktorka filmowa, laureatka Oscara za rolę drugoplanową w filmie "Fortepian", znana z serialu "Czysta krew".

 • Holly Hunter urodzi bliźniaki

  Holly Hunter (47 l., "Fortepian" ) jest w ciąży i spodziewa się bliźniaków. Dzieci przyjdą na świat w zimie - donosi brytyjski brukowiec "The Sun". Aktorka zostanie mamą po raz pierwszy.

 • Holly Hunter żegna się rolą

  Holly Hunter żegna się ze swoją "zabójczą" rolą w serialu policyjnym "Saving Grace". Wszystko wskazuje na to, że szefowie stacji telewizyjnej zdecydowali, że zawieszają produkcję.

 • Holly Hunter urodziła bliźniaki!

  Holly Hunter (47 l., "Fortepian" ) po raz pierwszy została mamą. Agencje doniosły, że kilka dni temu aktorka urodziła bliźniaki. "Wszyscy są zdrowi i szczęśliwi" - napisał magazyn "People".

 • Będzie drugi sezon "Tajemnic Laketop"

  Men". W "Tajemnicach..." aktorka stworzyła niezwykle sugestywną postać detektyw Robin Griffin, a według wielu krytyków pokazała nowe oblicze. Świetną kreację stworzyła również Holly Hunter...

 • Holly Hunter: Może jestem zbyt leniwa?

  Holly Hunter słynie z ról kobiet twardych, ale jednocześnie targanych wewnętrznymi sprzecznościami. Bez trudu wciela się w wyraziste, a niejednokrotnie także dziwne osobowości. Gwiazda takich produkcji, jak "Fortepian" i "Bracie, gdzie jesteś?", skończyła 20 marca 55 lat. Uwierzycie?

 • Najlepszy amerykański serial

  ...- maja dwie nieznane w Polsce produkcje: "Damages" i "Longford". Jak co roku nie zabrakło wielkich nazwisk wśród nominowanych aktorów: Glenn Close, Holly Hunter, Mary-Louise Parker, Jonathan Rhys(...) Close - Damages Minnie Driver - The Riches Edie Falco - Rodzina Soprano Sally Field - Brothers & Sisters Holly Hunter - Saving Grace Kyra Sedgwick - The Closer Najlepszy aktor w serialu dramatycznym...

 • Holly Hunter żegna się z serialem

  Holly Hunter żegna się ze swoją "zabójczą" rolą w serial u policyjnym "Saving Grace". Wszystko wskazuje na to, że szefowie stacji telewizyjnej zdecydowali, że zawieszają produkcję.

Wideo na temat: holly hunter aktorka
 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?

 • Abraham Lincoln: Łowca wampirów

  Widowiskowy film fantastyczny w cyfrowym 3D, wyreżyserowany przez Timura Bekmambetova, wizjonerskiego twórcę "Straży nocnej" i "Wanted: Ścigani". Gdy matka prezydenta Lincolna zostaje zabita przez istotę z piekła rodem, on wypowiada wojnę wampirom i ich ludzkim sprzymierzeńcom.

 • Manglehorn

  Angelo Manglehorn (Al Pacino) nigdy nie pogodził się z utratą kobiety, która była miłością jego życia. Żyje samotnie, pogrążony we wspomnieniach, większą bliskość czując do swojego kota niż do ludzi, których spotyka na co dzień. Przed laty sprowadził się do małego miasteczka, gdzie niewielu mieszkańców zna tajemnice z jego przeszłości. Jedyne osoby, z którymi utrzymuje sporadyczne kontakty, to zajęty karierą syn (Chris Messina) oraz zamieszany w podejrzane interesy dawny uczeń (twórca "Spring...