• Informacje na temat:

  holly valance piosenkarka

Artykuły na temat: holly valance piosenkarka
 • Holly Valance: Koniec z nagością

  Holly Valance, pochodząca z Ausrtalii wokalistka pop, która niedawno podbiła listy przebojów nową wersją piosenki "Kiss Kiss", doszła do wniosku, że nadszedł najwyższy czas, by zrezygnować z pokazywania się w skąpych strojach. Piosenkarka chce, aby doceniano jej głos i talent muzyczny, a nie zgrabne nogi i wydatny biust.

 • Zaręczyny Holly Valance

  Holly Valance, nowozelandzka gwiazda pop, przyjęła w tajemnicy oświadczyny. Wybrankiem piosenkarki został 19-letni student Pete Ververis. Para jest podobno zaręczona od dawna, jednak aby utrzymać sprzedaż nagrań wokalistki na dotychczasowym poziomie, wytwórnia płytowa trzymała tę wiadomość w sekrecie.

 • Holly Valance z Van Dammem?

  Jak wieść niesie, były wielki gwiazdor kina akcji Jean-Claude Van Damme ( "Replikant" ), planuje powrót do wysokobudżetowego kina. Belgijski karateka przygotowuje się do roli w obrazie "Uliczny wojownik 2". Być może u jego boku zobaczymy australijską seksbombę, piosenkarkę Holly Valance.

 • Jamelia z Bondem?

  Według najnowszych doniesień, dziewczyną Jamesa Bonda w przygotowywanym do produkcji filmie "Casino Royale" ma zostać Jamelia. Brytyjska wokalistka podobno pokonała swoje konkurentki - modelkę Victorię Silverstedt i australijską piosenkarkę Holly Valance.

 • Pink inspiruje nastolatki

  Czytelnicy i czytelniczki angielskiego magazynu "Sugar" zdecydowali w specjalnym głosowaniu, że Pink jest ich zdaniem bardziej inspirująca niż Britney Spears. Na trzecim miejscu znalazła się angielska wokalistka Ms Dynamite, a tuż za podium kontrowersyjna Kelly Osbourne, córka słynnego angielskiego wokalisty Ozzy'ego.

 • Lundgren i Van Damme znowu razem?

  Jedna z witryn internetowych doniosła, że dwaj gwiazdorzy filmów akcji zamierzają połączyć swe siły. Jean-Claude Van Damme ( "Za ciosem" ) i Dolph Lundgren ( "Tajny projekt" ) mieliby wystąpić razem w filmie "Streetfighter 2". Pierwszy wspólny film dwóch kinowych wojowników, zrealizowany w 1992 roku "Uniwersalny żołnierz", był największym kasowym sukcesem w filmografii karateki z Brukseli.