• Informacje na temat:

  holmes denver

Artykuły na temat: holmes denver
 • Nolan potępił masakrę w Denver

  Christopher reżyser filmu o Batmanie, podczas projekcji którego doszło do masakry w jednym z kin w miejscowości Aurora, na przedmieściach Denver, nazwał ją w piątek, 20 lipca, "bezsensowną tragedią" i wyraził w imieniu twórców filmu współczucie dla ofiar i ich rodzin.

 • Eksplozja w domu mordercy z kina w Denver

  Policja w sobotę, 21 lipca, podjęła drugą próbę wejścia do zaminowanego mieszkania domniemanego sprawcy strzelaniny w mieście Aurora pod Denver, w której zginęło 12 osób. Saperzy rozbroili już pierwszy ładunek i pomyślnie przeprowadzili kontrolowaną detonację.

 • Tragedia na premierze nowego Batmana

  24-letni James Holmes, który wczoraj z zimną krwią zastrzelił na przedmieściach Denver 12 osób i ranił 59, zdobył broń i amunicję legalnie w ostatnich dwóch miesiącach.

 • Syndrom Batmana? Groził masakrą widowni

  Nowojorska policja próbuje ustalić tożsamość użytkownika społecznościowego serwisu Twitter, który groził masakrą widowni broadwayowskiego show Mike'a Tysona.

 • Rekord otwarcia nowego Batmana

  160 milionów dolarów zarobił w weekend otwarcia ostatni film trylogii o Batmanie - "Mroczny rycerz powstaje", bijąc rekord poprzedniego filmu serii.

Wideo na temat: holmes denver
 • Sherlock Holmes: Gra cieni

  Akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach z pierwszego filmu, w 1891 roku. Genialny detektyw Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego oddany przyjaciel Dr John Watson (Jude Law) ponownie łączą swoje siły, by pokonać największego złoczyńcę świata - Profesora Moriarty (Jared Harris).

 • Sherlock Holmes

  Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego...

 • Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł

  Ukochane przez wszystkie dziewczynki wróżki wracają do kin w 3D! Oto magiczna podróż Dzwoneczka i jej przyjaciół do zakazanego, pełnego tajemnic Zimowego Lasu. Ciekawość przygód doprowadzi wróżkę do niezwykłego odkrycia i ujawnienia tajemnicy, która na zawsze zmieni życie Dzwoneczka i zjednoczy w Przystani Elfów wróżki ciepłych i zimnych pór roku