• Informacje na temat:

  hołownia dziewczyna

Artykuły na temat: hołownia dziewczyna
 • "Na Wspólnej": Miłosne uniesienia, narodziny dziecka i nowi bohaterowie

  ...i Zdybickiej. Przekonamy się również, kto z obsady "Na Wspólnej" "ma talent" i jak w roli aktorów poradzą sobie Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

 • Marcin Prokop: Mój talent wyszedł i nie wrócił

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy pierwszego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Na Wspólnej

  Michał debiutuje dzisiaj w "Mam Talent!". Jest potwornie zestresowany… Niestety, odbija się to na jego występie _ zostaje wygwizdany! Brzozowski chce uciec. Czy Prokop i Hołownia zdołają go zatrzymać?! Kasia ma dzisiaj sesję zdjęciową z Jaśkiem. Ala, jej konkursowa rywalka, nie chce do tego dopuścić. Dziewczyna włamuje się na internetowe konto Kasi i umieszcza wpis, w którym Bergówna chwali się...

 • "Mam talent" po raz piąty. Prokop i Hołownia uratują show?

  W sobotę, 1 września, ruszy piąta edycja programu "Mam talent". Będzie to jedyny show na żywo w jesiennej ramówce TVN-u. Czy twórcom programu uda się powstrzymać spadki oglądalności?

 • Odkrywamy tajemnice wiosennej ramówki TVN

  ...- dziecka Maksa i Zdybickiej. Przekonamy się również, kto z obsady "Na Wspólnej" "ma talent" i jak w roli aktorów poradzą sobie Marcin Prokop i Szymon Hołownia... Z zaskakującymi wyzwaniami, nie tylko(...), kochającą się parą. Ona - "dziewczyna z ikrą", wrażliwa i inteligentna. On - uroczy typ wiecznego chłopca, życiowy optymista. Stworzyli rodzinę, razem mieszkali, pracowali i wychowywali córkę - Zuzię...

 • "Mam talent": Poziom szkolnej akademii

  Po sześciu odcinkach piątej edycji "Mam talent" nie ma już wątpliwości, że jest ona najsłabsza ze wszystkich dotychczasowych. Poziom prezentowanych występów usytuował się gdzieś na wysokości szkolnej akademii.

 • Agnieszka Szulim tłumaczy się: Nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy, żeby szukać sponsora!

  Związek celebrytki TVN z synem miliarderów budzi ogromne emocje. W sieci nie brakuje złośliwych komentarzy internautów, którzy zarzucają Szulim, że ta może i kocha Staraka, ale jeszcze bardziej kocha jego pieniądze. Do tej pory jednak nikt nie odważył się zapytać Agi wprost czy to prawda... W końcu to nurtujące wszystkich pytanie zadała niejaka Natalia Hołownia, prowadząca program "Kobiecym...

 • Nauczycielka wuefu zachwyciła jurorów "Mam talent". Kto jeszcze?

  Agnieszka Chylińska wzruszyła się występem hardrockowego zespołu. Ale największe wrażenie na jurorach zrobiła 29-letnia gimnastyczka, z zawodu nauczycielka wuefu.

 • Rewolucja w życiu Wojewódzkiego? Wszystko dzięki Chylińskiej!

  Odkąd jego ukochana występuje w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, Kuba Wojewódzki mocno trzyma za nią kciuki.  Niedawno na swoim profilu na Instagramie poprosił fanów, by oddawali na Renatę Kaczoruk (32 l.) swoje głosy.  "Moja dziewczyna ma w tym tygodniu urodziny. Jeśli macie ochotę dołożyć się do prezentu wyślijcie SMS pod numer 7370 o treści 7. Wiem, że marzy o tym, by tańczyć...

 • Gorąco w "Mam talent"

  Striptiz, taniec brzucha, taniec na rękach, lizanie łokcia, układanie kostki rubika i - co ciekawe - stosunkowo mało śpiewania. Za nami pierwszy odcinek piątej już serii programu "Mam talent".

Wideo na temat: hołownia dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.