• Informacje na temat:

  homar

Artykuły na temat: homar
 • Homar też człowiek

  ...fotograficznej a proroctwo starej kobiety nieoczekiwanie się wypełnia. Przed domem zjawia się też czarny kot wróżki... Roma chce przyrzadzic dla gości wykwintną kolację. Kupuje więc żywe homary. Dziewczynki są(...) i zaczyna płakać. Marysia i Łukasz próbuja odciągnąć mysli Madzi od homarów i proponują jej, aby zagrała w Lotto. Kiedy dzieci wracają do domu okazuje sie, że homary wciąż zyją. Jednak Roma ogłasza...

 • Cannes: Rzeka szampana i suknie za 200 tys. euro

  Ponad milion butelek szampana, trzy tony homarów, wieczorowe suknie w cenie luksusowych samochodów, kilometry czerwonych dywanów i hotelowe apartamenty za kilkadziesiąt tysięcy euro! To wszystko już czeka na ekranowe gwiazdy i bogatych gości ruszającego dzisiaj wieczorem 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes!

 • ...wakacji nie zmieniła tych postanowień. Jadła m.in. surową rybę marynowaną w mleku kokosowym, homary, potrawę z liści lokalnej odmiany ziemniaka taro. Trzyma idealną figurę.

 • Oscary 2015: Co na kolację?

  Już w nocy z niedzieli na poniedziałek, 22/23 lutego, poznany laureatów najważniejszych nagród filmowego świata. Cała Polska trzyma kciuki za "Idę" - po deszczu nagród, jaki spadł na film, apetyt na złotą statuetkę znacząco wzrósł. Tymczasem dowiedzmy się, co zjedzą laureaci Oscarów?

 • ...problemu zaparkować. Na miejscu pragnie zamówić żywego homara, którego widziała w akwarium, jednak obsługa nie chce go sprzedać. W tej sytuacji Cathy kradnie skorupiaka i razem z dr. Toddem opuszcza lokal...

 • Co nam zostało z Cannes? Ręka w opiekaczu i Salma Hayek z sercem na dłoni

  68. festiwal w Cannes przeszedł do historii. Co nam zostanie po tej imprezie? Historia kina dopisała swoją kolejną kartę. W nowych edycjach podręczników do filmoznawstwa natrafimy na aktualizację filmów, które każdy fan kina musi znać. Będzie wśród nich nagrodzony Złotą Palmą "Dheepan" Jacquesa Audiarda, jak i wyróżniony przez dziennikarzy i nagrodą jury "Syn Szawła" László Nemesa.

 • Te święta dla Królowej Elżbiety były wyjątkowe! To jedli jej goście!

  ...odbywa się o 20:30. Jednak menu wigilijnej wieczerzy może mocno zaskakiwać. Na stole znalazły się takie wyszukane potrawy jak: pasztet strasburski, ozory wołowe, jaja faszerowane mięsem homara...

 • Recenzja Mark Knopfler "Tracker": Zwykły chleb z masłem

  - Nie jestem tak rozkojarzony, jak niegdyś - mówił Knopfler w wywiadzie dla "Billboardu". - Kiedy pomyślisz, że już bliżej, niż dalej, myślisz po prostu, żeby napisać dobrą piosenkę i zrobić z niej dobry album.

 • Pharrell Williams zagra w Polsce. Zażyczył sobie w garderobie...

  ...można zjeść przez tak krótki pobyt i jak różnych rzeczy. Menu zajmuje 8-9 stron. Jest to dla nas jedyna rzecz, z którą się wcześniej nie spotkaliśmy" - opowiada. "Nie chodzi o homary czy ostrygi. To...

 • A. Grochowska: Homar zamiast karpia

  Delikatna, romantyczna, "kobieta anioł" - tak pisze o niej prasa. Agnieszka Grochowska ( "Warszawa" , "Pręgi" ) - gwiazda, która dotąd przemykała ulicami jak Kopciuszek - niedługo zamieni się w pogromczynię męskich serc. Po premierze komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj" , w której zagrała u boku Macieja Zakościelnego i Agnieszki Dygant, jej twarz zaczną rozpoznawać miliony Polaków. A jakie ma plany na koniec roku? Jak spędzi Boże Narodzenie?

Zdjęcia na temat: homar
Wideo na temat: homar
Dyskusje na temat: homar