• Informacje na temat:

  honey ma depresję

Artykuły na temat: honey ma depresję
 • Marc Almond powraca

  Pół roku po dramatycznym wypadku powraca Marc Almond. W październiku 2004 roku wokalista angielskiej grupy Soft Cell omal nie stracił życia, kiedy motocykl, którym jechał, zderzył się z samochodem. Almond w kwietniu opuścił szpital, a wkrótce ukaże się jego nowy singel "Perfect Honey (Temptation)".

 • Miliardowe wpływy Warnera

  Warner Bros. Pictures, jeden z najpotężniejszych dystrybutorów filmowych w USA i Kanadzie, już za kilka dni będzie mógł szczycić się przekroczeniem prestiżowej granicy miliarda dolarów wpływów na terenie Ameryki Północnej. Swój imponujący wynik kasowy firma zawdzięcza przede wszystkim takim tytułom, jak "Matrix Reaktywacja" (281,5 miliona dolarów), "Terminator 3: Bunt maszyn" (150,4 miliona dolarów) i "Matrix Rewolucje" (125,4 miliona dolarów).

Wideo na temat: honey ma depresję
 • Więcej niż miód

  Pszczoły to nie tylko istotne ogniwo ziemskiego ekosystemu, lecz również ważny czynnik plonotwórczy. Zamieszkują Ziemię równie długo jak człowiek, ale gdy one wyginą – jak twierdził Einstein – ludziom pozostaną nie więcej niż cztery lata życia. Reżyser Markus Imhoof, który w życiu prywatnym jest wnukiem szwajcarskiego pszczelarza, opowiada o poważnym kryzysie, jaki dotyka obecnie populację pszczół. W ciągu ostatniej dekady wyginęły ich miliony. Czy to oznacza, że czeka nas totalny kryzys?...

 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • B-Girl

  Porywająca historia młodej, genialnej tancerki Angel (czołowa b-girl Ameryki Jules Urich, rozsławiona przez telewizyjny hit "America's Best Dance Crew" i znany 500 tysiącom polskich widzów "Step Up 2"), która porzuca niebezpieczne ulice Brooklynu, aby spełnić marzenia o karierze breakdancerki w Los Angeles. Pozbawiona oddanych przyjaciół i skłócona z przeciwną jej planom matką (Missy Yager), Angel musi przezwyciężyć poważną kontuzję i wrogość lokalnych tancerzy, aby stanąć do emocjonującej...