• Informacje na temat:

  hong tinglan

Artykuły na temat: hong tinglan
 • Hugh Grant zostanie po raz czwarty ojcem?!

  ...partnerka, Tinglan Hong. Co ciekawe, niedługo po narodzinach córki okazało się, że Hugh Grant po raz kolejny zostanie ojcem. W 2012 roku urodził mu się syn, Hugh John, który jest owocem miłości aktora i szwedzkiej producentki Anny Eberstein. Jakby tego było mało, trzy miesiące po narodzinach chłopca na świat przyszedł kolejny potomek Granta, Felix, którego urodziła mu Tingan Hong. Tym samym...

 • Hugh Grant ma drugie dziecko

  Aktor nazywany "wiecznym chłopcem" Hugh Grant, doczekał się małego chłopca. "Jestem zachwycony tym, że moja córka ma teraz brata" - napisał na Twitterze nie kryjąc radości.

 • 52-letni Hugh Grant ponownie ojcem

  ..."Jestem zachwycony tym, że moja córka ma teraz brata. Uwielbiam ich oboje w taki niefajny, tatuśkowy sposób. Oboje mają cud mamę" - napisał aktor na Twitterze, nie kryjąc radości. Matką obydwojga dzieci 52-letniego brytyjskiego gwiazdora jest młodsza o 19 lat Tinglan Hong. Nie wiadomo jednak, czy ich nieformalny związek wciąż trwa, bowiem od kilku miesięcy nie pojawiali się nigdzie razem. Grant...

 • Hugh Grant został ojcem

  Słynny brytyjski aktor, Hugh Grant został po raz pierwszy ojcem. Córeczka 51-letniego gwiazdora przyszła na świat na początku października, jednak jego rzecznik dopiero teraz podał tę informację do publicznej wiadomości.

 • Hugh Grant: Czworo dzieci, on i... dwie kochanki!

  ...oczywiście nie jest wykluczone, wydaje się jednak mało prawdopodobne. Niedawno bowiem aktor wybudował inny dom wspólnie z drugą matką swoich pociech, pochodzącą z Chin artystką Tinglan Hong (26(...) gościem. "Nie przepadam za dziećmi. Nie mam nic przeciwko nim przez jakieś cztery minuty..." - wyznał przecież niegdyś. Zapewne więc ani u Anny Eberstein, ani u Tinglan Hong nie zagrzałby zbyt długo miejsca...

 • Gwiazdor z wizytą u córki

  Hugh Grant znalazł jednak czas dla swej nowo narodzonej córki. Brytyjski aktor wykorzystał przerwę w zdjęciach do filmu "Cloud Atlas", aby odwiedzić swe pierwsze dziecko i jego matkę w Londynie.

 • Hugh Grant został ojcem

  ...wiadomości podano tylko, że dziecko jest owocem krótkotrwałego romansu, jaki połączył Hugh i nieznaną kobietę. Plotkuje się, że może chodzić o Tinglan Hong - 31-letnią chińską aktorkę, z którą aktor spotykał się od początku zeszłego roku. Już wtedy chodziły słuchy, że Tinglan może być w stanie błogosławionym. Aktor zobowiązał się wspierać finansową zarówno dziewczynkę, jak i jej matkę.

 • Hugh Grant: To właśnie miłość?

  Ta wiadomość zaszokowała całą Wielką Brytanię. Wieczny kawaler i gwiazdor komedii romantycznych został ojcem! Całej sprawie towarzyszyła jednak aura tajemnicy.

 • Hugh Grant: Skandale mu służą?

  O brytyjskim amancie znowu głośno. Kolejna afera z jego udziałem stanowi koronny dowód na to, że gwiazdor komedii romantycznych poza ekranem rzadko kieruje się porywami namiętności.

 • Sprawdza się w roli ojca

  Hugh Grant przyznaje, że jest zaskoczony tym, jak bardzo cieszy go ojcostwo. Aktor uwielbia swoją córeczkę, która sprawia, że czuje się lepszym człowiekiem.

Wideo na temat: hong tinglan
 • Czarny węgiel, kruchy lód

  "Czarny węgiel, kruchy lód" to błyskotliwy, nastrojowy kryminał, nawiązujący do klasyków kina noir (reżyser wspomina o inspiracji "Sokołem maltańskim" i "Trzecim człowiekiem") i przewrotnych gangsterskich filmów z Hong Kongu. W kilkunastu fabrykach, rozproszonych po całej prowincji, w transporcie węgla odnalezione zostają fragmenty ludzkiego ciała. Policja podejrzewa pracowników firmy przewozowej. Przy próbie aresztowania padają strzały - oprócz podejrzanych ginie dwójka policjantów....