• Informacje na temat:

  honor society

Artykuły na temat: honor society
 • Honory dla Zemeckisa

  Robert Zemeckis będzie tegorocznym laureatem prestiżowego wyróżnienia przyznawanego przez Stowarzyszenie Efektów Wizualnych (Visual Effects Society - VES). Zarząd organizacji postanowił uhonorować twórcę nagrodą VES's Lifetime Career Achievement Award, doceniającą dotychczasowe wysiłki artysty na rzecz rozwoju dziedziny efektów specjalnych.

 • Koncertowy tydzień z Open'erem na horyzoncie

  Festiwalowe lato rozpoczyna się na dobre! Sprawdźcie, jakie koncerty warto zobaczyć, bo przecież nie samym Open'erem w Gdyni (to już od czwartku 30 czerwca) imprezowa Polska stoi.

 • Izegrim przed premierą

  Damsko-męska, death / thrashmetalowa załoga Izegrim z Holandii odlicza już dni do premiery swojego trzeciego albumu "Code Of Consequences".

 • Atreyu chce namieszać

  Po wydaniu trzech albumów amerykańska metalcore'owa grupa Atreyu dołączyła do podopiecznych wytwórni Roadrunner. W jej barwach ukaże się czwarta duża płyta "Lead Sails Paper Anchor".

 • Armored Saint nie zagra w Wacken

  Pomimo wcześniejszych zapowiedzi nie dojdzie do występu amerykańskiej grupy Armored Saint na niemieckim festiwalu Wacken Open Air w sierpniu br. Wokalistę zespołu, Johna Busha, zatrzymują w Stanach Zjednoczonych zobowiązania dotyczące jego drugiej grupy - Anthrax.

Wideo na temat: honor society
 • Combat Girls. Krew i honor

  Marisa, dwudziestoletnia Niemka, nienawidzi obcokrajowców, Żydów, glin i wszystkich tych, których obwinia o kłopoty swojej ojczyzny. Zachowuje się prowokująco, pije, wdaje się w bójki, a do swojej kolekcji tatuaży zamierza włączyć portret Adolfa Hitlera. Jej domem jest gang neonazistów, gdzie rządzą nienawiść i przemoc, a na porządku dziennym są suto zakrapiane imprezy. Gdy przyłącza się do nich czternastoletnia Svena, Marisa staje się dla niej wzorem do naśladowania. Jest ona podręcznikowym...

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...

 • Pewien dżentelmen

  Urlik to dość grzeczny facet. Zabił kilka osób, kilka innych okaleczył. Tak to bywa, gdy jesteś gangsterem. A potem idziesz za kratki. Urlik właśnie wychodzi z powrotem na wolność. Dręczą go obawy... Ale już czeka na niego Jensen. To szef mafii, który ma swój honor. Troszczy się o swoich ludzi i lubi, kiedy wszystko jest w porządku. Dla niego najważniejsze jest, żeby Urlik wyrównał rachunki i zabił człowieka, który go wsypał. Urlik jest raczej miłym gościem. Nie ma marzeń i niewiele...