• Informacje na temat:

  horodyńska nie jest juz z malinowską

Artykuły na temat: horodyńska nie jest juz z malinowską
 • Malinowska wściekła na Horodyńską! "Radzę usunąć słomę z butów"

  Przed paru laty Joanna Horodyńska (40 l.) i żona Janiaka Karolina Malinowska na łamach jednego z magazynów oceniały stylizacje gwiazd. Dziś panie oficjalnie się nie znoszą!

 • Kulisy rozstania Horodyńskiej i Malinowskiej

  Do tej pory obie Malinowska i Horodyńska oceniały kreacje celebrytów w programie "Gwiazdy na dywaniku" i w jednym z magazynów plotkarskich. W swoich wyrokach były często nieprzyjemne i bezlitosne(...) potem pojawiło się w internecie. "Moi kochani aktualna rubryka w "Party" jest moją ostatnią. Definitywnie zakończyłam tym samym współpracę z Joanną Horodyńską, proszę nie łączyć nas jako duet ani zawodowo...

 • Horodyńska i Malinowska krytykują Jacykowa

  ..."Tomek się spóźnił o parę lat świetlnych" - twierdzi Horodyńska (31 l.), która znalazła na siebie sposób. W jednym z magazynów, podobnie jak Jacyków, ośmiesza kolegów z branży.

 • "Na Wspólnej": Anna Samusionek była kiedyś ikoną modowych wpadek!

  Anna Samusionek, czyli Ilona Zdybicka z "Na Wspólnej" i niezapomniana Konstancja Rozwadowska z "Plebanii", przez lata uchodziła za... najgorzej ubraną polską gwiazdę. Większość stylizacji, w jakich aktorka pojawiała się na czerwonych dywanach, określano mianem "masakry modowej", a ją samą nazywano królową kiczu.

 • „Zamiast podkładu używa nutelli”

  Nie jest tajemnicą, że Joasia Horodyńska i Karolina Malinowska nie znoszą Agnieszki Włodarczyk. Panie kolejny raz to podkreśliły.

 • "Krytyk mody to autorytet"

  Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska zrecenzowały już ubiory wielu polskich gwiazd. Ich ostra krytyka uświadamia kobietom przed telewizorami, czego nie należy nosić, co jest niewybaczalnym błędem modowym i że celebryci to także ludzie, którym zdarzają się wpadki.PAP Life Joanna Horodyńska opowiada o swojej pasji do mody.

 • ...po raz trzeci polskie gwiazdy spotkały się, aby wspólnie celebrować piękne, a zarazem ulotne chwile. W tym roku, na Dziedzińcu Głównym Pałacu w Wilanowie gościli m. in. Anna Mucha, Joanna Krupa, Olivier Janiak, Agnieszka Cegielska, Dorota Gardias, Anna Wendzikowska, Omenaa Mensah i wiele innych. Gościem specjalnym imprezy była Kayah, której zmysłowa muzyka uświetniła to wyjątkowe wydarzenie.

 • Jacyków krytykuje Sarę May

  Stylista Tomek Jacyków postanowił przyjrzeć się garderobie blogerki Kasi Szczołek , która na premierze filmu "Beats of freedom - Zew wolności" pojawiła się w opasce z napisem "cipka". Jego zdaniem "jeżeli ktoś już tak dosadnie określa swoją własną głowę, to właściwie cóż tu więcej powiedzieć".

 • Nowy romans w show-biznesie?

  Jan Kliment cieszy się w Polsce sławą prawdziwego łamacza niewieścich serc. Kto tym razem padł jego ofiarą?

 • Kiedy gwiazda fatalnie wygląda

  Przez wiele lat Joanna Horodyńska sama była modelką. Te doświadczenia pomagają jej dzisiaj w pracy stylistki. Razem z Karoliną Malinowską bierze pod lupę polskich celebrytów.

Wideo na temat: horodyńska nie jest juz z malinowską
 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...