• Informacje na temat:

  horodyńska ślub

Artykuły na temat: horodyńska ślub
 • Horodyńska wychodzi za mąż?

  Czyżby samozwańcze "guru mody" zamierzało niebawem wziąć ślub?

 • Horodyńska o Węgrowskiej: Klasy nie można kupić

  Joanna Horodyńska w swojej rubryce modowej tym razem nie szczędzi krytyki Iwonie Węgrowskiej...

 • ...byłam cała posiniaczona" - pochwaliła się Karolina. Ania i Grzegorz, para z programu "Rolnik szuka żony", stanęła na ślubnym kobiercu. Nie obyło się bez małego "skandalu". Wybranka rolnika(...). Na zdjęciach para spijała sobie z dzióbków i przytulała się, co ponoć "wyprowadziło Małgorzatę z równowagi"! Czy zbliżający się wielkimi krokami ślub państwa perfekcyjnych w ogóle dojdzie do skutku...

 • Wojewódzki wciąż bezkonkurencyjny

  We wrześniu 2010 roku program "Kuba Wojewódzki" oglądało ponad 1,6 mln widzów, co daje stacji TVN w tym czasie pozycję lidera pod względem oglądalności.

 • Zrozumieć kobietę? Ibisz wśród pań!

  "Zrozumieć kobietę" to nowa, wiosenna propozycja Polsat Cafe. Po raz pierwszy do żeńskiej ekipy kanału dołącza mężczyzna - Krzysztof Ibisz. W czwartek naczelna stacji Jolanta Borowiec i gwiazdy Polsat Cafe zdradziły szczegóły wiosennej ramówki.

 • Nie tylko Cichopek, czyli jesień w Polsat Cafe

  Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata". Wśród prowadzących same gwiazdy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Cichopek, Elżbieta Zającówna, Ewa Wachowska, Grażyna Wolszczak.

 • Nowe gwiazdy w Polsat Cafe

  Anna Guzik, Joanna Liszowska i Marek Bukowski dołączyli do zespołu Polsat Cafe. Ta lifestylowa stacja przedstawiła w czwartek swoje nowe propozycje na jesień 2012.

Wideo na temat: horodyńska ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?