• Informacje na temat:

  hot and not

Artykuły na temat: hot and not
 • Recenzja La Roux "Trouble in Paradise": Pazurki przypiłowane

  Elly Jackson wymieniła siekierkę na kijek. A właściwie przebojowość na iluzję wyrafinowania.

 • Fun Lovin' Criminals: Trzy płyty naraz

  26 stycznia do polskich sklepów trafi trzypłytowe wydawnictwo formacji Fun Lovin' Criminal, "A-Sides, B-Sides And Rarities". Jak wskazuje tytuł albumu, znajdą się tam utwory wydane na dotychczasowych singlach, a także trudno dostępne nagrania zespołu.

 • Gang rządzi w USA

  "Me and My Gang", najnowszy album zespołu country Rascal Flatts z łatwością zadebiutował na pierwszym miejscu listy bestsellerów płytowych "Billboard 200". Z łatwością, ponieważ w tydzień po premierze album zakupiło aż 722 tysiące osób.

 • Zastój w Ameryce

  W tym tygodniu na amerykańskiej liście bestsellerów płytowych panuje kompletny zastój. Nic dziwnego zatem, że pomimo blisko 60-procentowego spadku sprzedaży płyta "Me and My Gang" tria country Rascal Flatts, wciąż znajduje się na pierwszym miejscu zestawienia "Billboard 200'.

 • Świat: Country znowu na topie

  Lider ostatniego zestawienia najlepiej sprzedawanych płyt na świecie, czyli zespół country Rascal Flatts, pozostał na szczycie listy z albumem "Me And My Gang". Od 10 do 16 kwietnia br., w samych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, zakupiło go kolejne 353 tys. osób. Wydawnictwo to trafiło zatem już do ponad miliona domów.

 • Van Halen: Lipcowa składanka

  Ustalona została ostateczna lista utworów, które trafią na dwukompaktowy kompilacyjny album amerykańskiej grupy Van Halen, zatytułowany "The Best Of Both Worlds". W Polsce ma ona mieć swoją premierę 19 lipca.

 • Kto zdobędzie prestiżową nagrodę?

  We wtorek, 18 lipca, ogłoszono nominacje do prestiżowej brytyjskiej nagrody Mercury Music Prize. Bukmacherzy zaczęli już przyjmować zakłady, kto spośród 12 nominowanych otrzyma cenną statuetkę i 20 tysięcy funtów. Zwycięzcę poznamy 5 września.

Wideo na temat: hot and not
 • Gorący pościg

  Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jej totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale ich zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy dotrą przed sąd w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pościg rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego - dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans....

 • Bóg nie umarł

  Josh rozpoczyna studia na jednej z amerykańskich uczelni. W pierwszym semestrze trafia na zajęcia z filozofii prowadzone przez fanatycznego ateistę profesora Radissona. Wykładowca już na pierwszych zajęciach każe studentom napisać na kartce słynne zdanie Friedricha Nietzschego: "Bóg umarł", i złożyć pod nim podpis. Ci, którzy tego nie zrobią mogą zrezygnować z zajęć lub... udowodnić, że Nietzsche się mylił. Z całej grupy pierwszorocznych studentów wyzwanie podejmuje tylko Josh. Ma czas do...

 • Karol, który został świętym

  Film rusza śladami Karola Wojtyły. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli okazję poznać jego przygody od czasów, kiedy był małym chłopcem, do momentu, gdy wybrano go na papieża i zasiadł na tronie Stolicy Apostolskiej. 12-letni Kacper, pasjonat animacji komputerowej, zmaga się z grupą szkolnych chuliganów. Kiedy chłopiec zostaje na kilka dni pod opieką dziadka, opowiada mu o swoich problemach w szkole. Dziadek zabiera go na weekendowy wypad w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi...