• Informacje na temat:

  hot chip

Artykuły na temat: hot chip
 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Tyler, The Creator, Jamie Woon i inni

  Do jubileuszowej, dziesiątej edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach dołączyli Tyler, The Creator, Jamie Woon, Kwabs i Kiasmos.

 • Not Hot

  Hot Chip "One Life Stand", EMI

 • Hot Chip na Festiwalu Nowa Muzyka

  Podczas katowickiego Festiwalu Nowa Muzyka (23-26 sierpnia) zobaczymy zespół Hot Chip, a także Morphosis i Johna Talabota.

 • Rutyniarze bez natchnienia

  Hot Chip "In Our Heads", EMI Music

 • Massive Attack na Open'erze!

  Po dwóch latach na festiwal Open'er w Gdyni powraca legenda trip hopu - grupa Massive Attack. Na imprezie zagrają także Hot Chip i Pavement.

 • Soundsystem - to wciąż brzmi dobrze!

  Wspólna trasa dwóch zespołów, które wyznaczyły trend grania muzyki z pogranicza elektroniki i brzmień gitarowych, okazała się świetną okazją do konfrontacji najsłynniejszych soundsystemów po obu stronach Atlantyku. Pochodzący z Londynu Hot Chip i nowojorski LCD Soundsystem wystąpili wspólnie w londyńskim Coronet Theatre.

 • Axl Rose kpi z Red Hot Chili Peppers

  Lider Guns N' Roses przedstawił własną teorię na temat występu grupy Red Hot Chili Peppers w przerwie futbolowego meczu Super Bowl.

 • "Zespół z sypialni"

  Hot Chip to jeden z najbardziej interesujących zespołów na scenie elektronicznej. Wydany w 2008 roku album "Made In The Dark" katapultował ich do ligi najważniejszych grup tanecznych. A znakiem charakterystycznym grupy jest niezdefiniowany styl muzyczny - na myspace'owej witrynie zespołu można przeczytać, że Hot Chip gra minimal, muzykę celtycką i... chiński pop. Stąd głównym tematem rozmowy

 • Startuje Nowa Muzyka w Katowicach

  Ponad 50 wykonawców wystąpi na tegorocznym festiwalu Nowa Muzyka w Katowicach. Pojawią się tacy artyści, jak m.in. Hot Chip, Hudson Mohawke i Lunice, The Gaslamp Killer, Mouse On Mars, The Black Dog, Jimmy Edgar i Eskmo.

Wideo na temat: hot chip
 • Gorący pościg

  Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jej totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale ich zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy dotrą przed sąd w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pościg rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego - dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans....

 • Jutro będzie futro

  "Jutro będzie futro" opowiada historię przyjaciół, którym znudziło się dorosłe życie. Adama (John Cusack) rzuciła dziewczyna; Lou (Rob Corddry) to balangowicz, który nie może trafić na balangę, Nick (Craig Robinson) ma żonę, która kontroluje każdy jego ruch, a Jacob (Clark Duke) ma bzika na punkcie gier komputerowych i nie wychodzi z piwnicy. Po szalonej, ostro zakrapianej nocy w kurorcie narciarskim, zakończonej w jacuzzi, skacowani budzą się w ... 1986 roku. Uzyskują w ten sposób szansę,...

 • Alvin i Wiewiórki 3

  W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serialu animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville zrobił z Alvina, Szymona i Teodora gwiazdy. Potem przyszedł czas na sequel, w którym prócz znanego już tria pojawiły się też Eleonora, Britanny i Żaneta. Trzecia część filmu opowiada o wiewiórach i wiewiórkach, które przeżywają wielką przygodę na statku...