• Informacje na temat:

  hot club

Artykuły na temat: hot club
 • Midge Ure, brytyjski muzyk i wokalista, członek legendarnej grupy Ultravox, ma zamiar zorganizować masowy charytatywny koncert, który mialby przypominać swym charakterem legendarną imprezę Live Aid.

 • Rozdano nagrody "Billboardu"

  Podczas środowego (8 grudnia) wieczoru w "MGM Grand Garden Area" w Las Vegas nie było wielkich niespodzianek. Gwiazdą muzycznych nagród "Billboardu" był Usher, który otrzymał 11 statuetek. Jego płyta "Confessions" i pochodzące z niej przeboje zgarnęła niemal wszystkie liczące się nagrody w kończącym się 2004 roku.

 • The Beatnuts wracają do klasyki

  The Beatnuts wracają ze swoim specyficznym poczuciem humoru, o czym może świadczyć tytuł płyty "Milk Me". Powrót do klasyki najlepiej widoczny jest w utworach "Off The Book" i "Watch Out Now".

 • Eros Ramazzotti podrywa Nicole Scherzinger

  Do sieci trafił teledysk "Fino All'Estasi" w którym Erosowi Ramazzottiemu towarzyszy gościnnie Nicole Scherzinger.

 • Najważniejszy moment hip hopu?

  Amerykański magazyn "XXL" opublikował listę najistotniejszych wydarzeń w historii muzyki rap.

 • 2009: Podsumujmy rok w muzyce!

  Black Eyed Peas czy U2? Farna czy Chylińska? Wybierz przebój roku w wielkim konkursie Miasta Muzyki , wygraj cenne nagrody i słuchaj najlepszych utworów mijających 12 miesięcy w nowej stacji - The Best of Miasto Muzyki .

Wideo na temat: hot club
 • Tosty po meksykańsku

  Bohaterami nagrodzonego Srebrną Muszlą na festiwalu w San Sebastián filmu Fernando Emricke'a są Paloma i jej nastoletni syn, Hector, którzy wyjeżdżają razem na wakacje. Pomimo to, że matkę i syna łączy silna więź, podczas wypoczynku z dnia na dzień zaczynają się od siebie coraz bardziej oddalać. Powodem okazuje się Jazmin, dziewczyna, która zaczyna się interesować Hectorem, należącym dotąd jedynie do matki.

 • Gorący pościg

  Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jej totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale ich zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy dotrą przed sąd w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pościg rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego - dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans....

 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...