• Informacje na temat:

  hot mess

Artykuły na temat: hot mess
 • "Niech płoną głośniki"

  Trudno byłoby wyobrazić sobie polski metal bez Acid Drinkers. Sterta płyt, setki szalonych koncertów i opinia najbardziej rockandrollowej ekipy w Polsce (nie tylko ze względów muzycznych) – oto dotychczasowy dorobek Kwasożłopów. Czas dopisać do niego kolejny album, płytę zatytułowaną „Broken Head”. Jarosław Szubrycht rozmawiał z Titusem i Popcornem o okolicznościach jej powstania, tajnikach pracy studyjnej, odwrotnym uśmiechu Perły i Oddziale Zamkniętym.

 • "To co w hip hopie najlepsze"

  Mało kto w Polsce tak dobrze czuje ducha starej szkoły jak oni. Beatowsky to stosunkowo młode producenckie trio, zawiązane w 2005 roku przez trzech warszawiaków: Capisha, jego młodszego brata Kubixa i Wodza. Co można o nich powiedzieć poza tym, że udało im się zwerbować na płytę legendarnego Chubb Rocka z Crooklyn Dodgers oraz całą śmietankę raperów z WWA i jeszcze wydać krążek w labelu należącym do Polskiego Radia? Przekonajcie się czytając wywiad ze sprawcami całego zamieszania.

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

 • Ósma płyta "Numer 1."

  Najchętniej kupowaną płytą w Stanach Zjednoczonych jest tym razem "Magic" legendy rocka Bruce'a Springsteena, sprzedany w ilości 335 tys. sztuk. To już ósmy "numer jeden" artysty na amerykańskiej liście sprzedaży płyt.