• Informacje na temat:

  hot or not

Artykuły na temat: hot or not
 • Natalia Lesz została jurorką

  Wydaje się, że w ostatnich latach bycie jurorem to najbardziej pożądana fucha w polskim show-biznesie. Łatwe i szybkie pieniądze, medialny prestiż... Nic dziwnego, że na taką ciepłą posadkę ma chrapkę wiele mniejszych i większych gwiazdek... Jak udało się dowiedzieć "Faktowi", do tego grona niedługo dołączy także Natalia Lesz. 31-letnia celebrytka została jurorką programu "Hot or not...

 • Not Hot

  Hot Chip "One Life Stand", EMI

 • Maserak w telewizji muzycznej

  Maseraka, jego wygląd typowego lowelasa oraz obycie z kamerą i zaproponowali mu poprowadzenie programu "Hot or not". Rafał będzie krążył po warszawskich ulicach i namawiał ludzi do tańca.

 • Mandaryna, Jacyków i Kupicha razem

  Muzyczny kanał telewizyjny VIVA Polska rozpoczyna poszukiwania nowego prezentera. W kwietniu rusza druga edycja programu - "Hot or not".

 • Jacyków, Cerekwicka i Stachurski w jury

  Jedną z nowości wiosennej ramówki muzycznej telewizji VIVA Polska będzie trzecia edycja programu "Hot or Not". Uczestników oceniać będzie gwiazdorskie jury w składzie: Kasia Cerekwicka, Jacek Stachurski oraz Tomasz Jacyków.

 • Wybiorą najseksowniejszych uczestników

  W niedzielę, 6 marca, startuje premierowa seria jednego z najpopularniejszych programów na Vivie - "Hot or Not". Uczestników oceniać będzie jury w składzie Kasia Cerekwicka, Jacek Stachurski oraz Tomasz Jacyków.

 • Kruk odlatuje coraz wyżej

  Kruk "It Will Not Come Back", Metal Mind Productions

 • MTV VMA: Show pełne niespodzianek

  To była z pewnością impreza pełna niespodzianek, choć zapewne nie takich, jakich się spodziewano. Madonna, Shakira czy Red Hot Chili Peppers - faworyci tegorocznych MTV Video Music Awards, które(...)! At The Disco, z klipem "I Write Sins Not Tragedies" . Najwięcej nagród zdobyli Gnarls Barkley i James Blunt, którzy odebrali po dwie statuetki "Moon Man" przyznawane przez MTV.

 • Szczęśliwe siódemki Shakiry i "Papryczek"?

  Aż po siedem nominacji do nagród 2006 MTV Video Music Awards otrzymali kolumbijska wokalistka Shakira i amerykańska formacja Red Hot Chili Peppers. Ile z nich przypadnie wyróżnionym wykonawcom dowiemy się 31 sierpnia.

 • Lily Allen znowu prowokuje

  Prezentujemy Wam najnowszy teledysk do trzeciego singla Lily Allen, "Fuck You" . Utwór promuje drugi album Brytyjki "It's Not Me, It's You".

Wideo na temat: hot or not
 • Gorący pościg

  Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jej totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale ich zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy dotrą przed sąd w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pościg rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego - dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans....

 • Bóg nie umarł

  Josh rozpoczyna studia na jednej z amerykańskich uczelni. W pierwszym semestrze trafia na zajęcia z filozofii prowadzone przez fanatycznego ateistę profesora Radissona. Wykładowca już na pierwszych zajęciach każe studentom napisać na kartce słynne zdanie Friedricha Nietzschego: "Bóg umarł", i złożyć pod nim podpis. Ci, którzy tego nie zrobią mogą zrezygnować z zajęć lub... udowodnić, że Nietzsche się mylił. Z całej grupy pierwszorocznych studentów wyzwanie podejmuje tylko Josh. Ma czas do...

 • Karol, który został świętym

  Film rusza śladami Karola Wojtyły. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli okazję poznać jego przygody od czasów, kiedy był małym chłopcem, do momentu, gdy wybrano go na papieża i zasiadł na tronie Stolicy Apostolskiej. 12-letni Kacper, pasjonat animacji komputerowej, zmaga się z grupą szkolnych chuliganów. Kiedy chłopiec zostaje na kilka dni pod opieką dziadka, opowiada mu o swoich problemach w szkole. Dziadek zabiera go na weekendowy wypad w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi...