• Informacje na temat:

  hot zdjęcia

Artykuły na temat: hot zdjęcia
 • Małgorzata Kożuchowska zamieściła zmysłowe zdjęcie z basenu!

  Aktorka rzadko zamieszcza tak odważne zdjęcia. W końcu jej wizerunek "boskiej" zobowiązuje.  Ostatnio jednak Małgorzata postanowiła zaszaleć. Wszystko w związku z upałami, które dotknęły Polskę(...) chłodnym basenem... "Chcę to! Upał, hot, kiedyś tam" - pisze aktorka pod zdjęciem w kusym bikini.  Zachwytom nie było końca... "Pięknie pani wygląda", "Świetna figura", "Najpiękniejsza" - pisali...

 • Dokument "Ciemności skryją ziemię" premierowo w TVP2

  To jedyne tej skali i rangi wydarzenie telewizyjne! We wtorek, 27 stycznia, w 70. rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau, kilkanaście stacji telewizyjnych z całego świata wyemituje dokument "Ciemności skryją ziemię" André Singera, na który składają się unikatowe materiały zarejestrowane przez operatorów alianckich armii podczas wyzwalania obozów na terytorium byłej III Rzeszy.

 • Kasia Warnke pokazała zdjęcie nagiego Stramowskiego

  ...i tak byłoby hot"; "Młody Bóg z faksem"; "Samiec alfa pierwsza klasa"; "Kasia, ty to pożyjesz" - napisała Agnieszka Dygant.

 • Anathema: "Satelity" nad Polską

  Występem w Warszawie brytyjska Anathema dziś (25 października) rozpoczyna klubowe tournee po Polsce. Koncerty odbywają się w ramach trasy promującej płytę "Distant Satellites".

 • Bogdan Izdebski: Był w Polsce gwiazdą, dziś sprzedaje hot-dogi!

  Bogdan Izdebski (58 l.) zagrał w 20 filmach, głównie Janusza Nasfetera. Gdy stracił dom, postanowił wyjechać z kraju. Obecnie, zamiast aktorstwem, zajmuje się... sprzedażą hot dogów!

 • Damien Rice nie da ci autografu

  Damien Rice nie wykonuje swoich utworów, on się nimi staje. Znakomity irlandzki wokalista wrócił po ośmioletniej przerwie. Już bez Lisy Hannigan. Kim jest Lisa Hannigan? Miłością jego życia. Ale po kolei...

 • Bono na herbatce u Miedwiediewa (zdjęcia)

  .... wiedzieć, czy Miedwiediew jest miłośnikiem hot dogów - w czerwcu bowiem prezydenci USA i Rosji w czasie spotkania w Waszyngtonie wspólnie zajadali się hamburgerami w obecności kamer. "Jestem zmuszony udzielić dyplomatycznej odpowiedzi. Hot dogi to dobre jedzenie, ale sam pozwalam sobie na nie dość rzadko" - odparł prezydent. W tym tygodniu U2 zagra w Rosji swój pierwszy w historii koncert...

 • Red Hot Chili Peppers: Artystyczna okładka

  Członkowie amerykańskiej formacji Red Hot Chili Peppers zdecydowali się nadać swojemu nowemu albumowi "By The Way" bardzo ciekawą oprawę graficzną. Całość opracował dla nich Julian Schnabel, ceniony malarz i plastyk, określany często mianem "ojca neoekspresjonizmu". Prywatnie jest on ojcem narzeczonej dziewczyny gitarzysty Johna Frusciantego.

 • Mniam, mniam

  Melissa Gorga , gwiazda amerykańskiego show "Real Housewives of New Jersey", chcąc sprawdzić, jak ludzie traktują otyłych, na nowojorskiej Times Square obżerała się hot-dogami. Oto zdjęcia z jej eksperymentu.

 • Okładka nowego albumu Red Hot Chili Peppers: Co sądzicie?

  Kontrowersyjny brytyjski artysta awangardowy Damien Hirst zaprojektował okładkę najnowszego albumu Red Hot Chili Peppers zatytułowanego "I'm With You".

Zdjęcia na temat: hot zdjęcia