• Informacje na temat:

  hotel amber baltic miedzyzdrojach

Artykuły na temat: hotel amber baltic miedzyzdrojach
 • Gąsowski pechowiec

  Po przyjeździe do hotelu Amber Baltic nie mógł zaparkować samochodu. Ponoć parkingowy nie uwierzył, że aktor jest tym, za kogo się podaje... Wystarczyła tylko karta, ale Gąsowski wolał to załatwić nerwami przy wszystkich w hotelowym holu. "Przecież ja tu nie przyjechałem do pracy!" - trząsł się. Nakrzyczał też na fotoreportera, gdy ten chciał mu zrobić zdjęcie. Ale aktor musiał się czerwienić...

 • Rodzinne Międzyzdroje

  Gala Gwiazd w Międzyzdrojach ruszyła pełną parą. Do hotelu Amber Baltic zjechało się już kilkadziesiąt znanych i lubianych gwiazd telewizyjnych, głównie serial owych. A w mieście zabrakło już wolnych miejsc noclegowych...

 • Międzyzdroje pożegnały gwiazdy

  W Międzyzdrojach dobiegł końca IX Wakacyjny Festiwal Gwiazd. Kulminacyjnym punktem czterodniowej imprezy była niedzielna (4 lipca) uroczysta ceremonia odsłonięcia odlewów dłoni między innymi aktorów Małgorzaty Kożuchowskiej, Stanisława Mikulskiego, Emila Karewicza.

 • Międzyzdroje: Wspomnienie o papieżu

  Projekcja włoskiego filmu "Karol - człowiek, który został papieżem" , z Piotrem Adamczykiem w tytułowej roli, oraz koncert Stanisława Soyki i chóru Affabre Concinui do słów "Traktatu Rzymskiego" Jana Pawła II znalazły się w programie tegorocznego, X Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

 • Międzyzdroje: Linda i Żebrowski w głównych rolach

  Słoneczna pogoda towarzyszy od dwóch dni VI Wakacyjnemu Festiwalowi Gwiazd w Międzyzdrojach. W hotelu "Amber Baltic", gdzie mieszkają artyści, gości jednak stopniowo ubywa. Niektórzy z aktorów wracają do pracy, inni wyjeżdżają na wakacje. W środę, 4 lipca, główne role festiwalowe grali m.in. Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Krzysztof Kolberger, Artur Żmijewski, Olga Lipińska i Danuta Stenka.

 • Gwiazdy już w Międzyzdrojach

  W czwartek, 1 lipca, w Międzyzdrojach rozpoczął się IX Festiwal Gwiazd, który potrwa 4 dni. Motywem przewodnim jest twórczość Witolda Gombrowicza, a na lokalnej Promenadzie Gwiazd odsłonięte zostaną odlewy dłoni znanych reżyserów i aktorów. W czwartek wieczorem odsłonięto odlew dłoni m.in. Agnieszki Holland i Jana Kobuszewskiego.

 • W Międzyzdrojach w niedzielę, 3 lipca, zakończył się X jubileuszowy Festiwal Gwiazd. Organizatorzy zaprzeczają, jakoby za rok impreza miała odbyć się w innym mieście. "Musielibyśmy przenieść 108 odcisków dłoni gwiazd, umieszczonych na promenadzie, co jest niewykonalne" - podkreśla dyrektor artystyczny festiwalu, Andrzej Strzelecki.

 • Międzyzdroje: Gwiazdy i kondycja polskiego kina

  Kilka tysięcy mieszkańców Międzyzdrojów oraz wczasowiczów przebywających w tym nadmorskim miasteczku, zgromadziło się we wtorek, 3 lipca, przy Promenadzie Gwiazd, gdzie odciski swych dłoni w brązie pozostawiło jedenastu kolejnych popularnych artystów. Bohaterami tegorocznego widowiska byli: Alina Janowska, Olga Lipińska, Maja Ostaszewska, Dorota Stalińska, Danuta Stenka, Michał Bajor, Jacek Fedorowicz, Franciszek Pieczka, Igor Przegrodzki, Andrzej Strzelecki i Artur Żmijewski.

 • Piotr Gąsowski rozrabia

  Co za pech! Piotr Gąsowski robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę podczas Gali Gwiazd w Międzyzdrojach.

 • Gwiazdy zjeżdżają do Międzyzdrojów

  Do Międzyzdrojów, gdzie w piątek rozpoczyna się X Wakacyjny Festiwal Gwiazd, powoli zjeżdżają znani polscy artyści. W kurorcie są już między innymi aktorzy Joanna Szczepkowska i Maciej Kozłowski oraz reżyser Jerzy Skolimowski.