• Informacje na temat:

  hotel hilton

Artykuły na temat: hotel hilton
 • Paris Hilton ofiarą okrutnego żartu! Myślała, że umiera!

  Paris Hilton (34 l.) przeżyła prawdziwe chwile grozy! Na szczęście okazało się, że to tylko okrutny żart!

 • Złote Globy 2015: Kolejny "photobomb" Benedicta Cumberbatcha

  Znów to zrobił! Pamiętacie głośny "photobomb" Beneditcta Cumberbatcha przed oscarową galą w 2014 roku, kiedy brytyjski aktor nagle "storpedował" grupowe zdjęcie U2? Tym razem, podczas gali wręczenia Złotych Globów, jak "filip z konopi" wyskoczył zza pleców Meryl Streep.

 • ...modelka większość czasu spędza w hotelach. Oczywiście stać ją na to, by wybierać te najlepsze i najdroższe. Przygoda, która jej się przytrafiła w jednym z hoteli należących do sieci Hilton szokuje więc(...) temu, ale sprawa wyszła na jaw teraz z powodu zbliżającego się procesu.  Sabrina wytoczyła go właścicielom hotelu. Prawnicy gwiazdki przekonują, że ich mocodawczyni doznała traumy, a ślady po pluskwach...

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • Paris Hilton

  Jej pradziadek Conrad Hilton założył sieć hoteli Hilton, co zapoczątkowało powstanie rodzinnej fortuny. Jest córką Richarda Hiltona i aktorki Kathy Richards. Ma troje rodzeństwa: siostrę Nicky i braci Barrona i Conrada. Większość swojego dzieciństwa spędziła w hotelu Waldorf-Astoria na Manhattanie. Gdy w 2000 roku dostała dyplom ukończenia szkoły średniej, natychmiast zaczęła dążyć do sławy...

 • Paris Hilton na czarnej liście

  Paris Hilton znalazła się na czarnej liście ekskluzywnego moskiewskiego Hyatt Hotel.

 • Zaginął bagaż Paris Hilton

  ...30-letnia zakupoholiczka i dziedziczka fortuny Hiltonów do Polski przyleciała we wtorek, 11 października. Wczoraj uczestniczyła w otwarciu nowej części śląskiej galerii handlowej. Nie obyło się bez(...), stwierdziła, że "Polska jest wspaniałym centrum zakupowym". Katowicki hotel natomiast, w którym się zatrzymała, z góry przygotowany był na jej przyjazd. Jak dowiedział się "Fakt", na śniadanie celebrytka...

 • Musiał uciekać z płonącego hotelu

  Raper z zespołu The Black Eyed Peas, Will.i.am, przeżył w piątek (1 lipca) chwile grozy. Muzyk musiał ewakuować się z hotelu w Londynie, który stanął w płomieniach.

 • Paris Hilton imprezuje z byłym mężem Britney

  Świat jest naprawdę mały. Paris Hilton (26 l.)wybrała się na imprezę w Hard Rock Hotel w Los Angeles z raperem Kevinem Federlinem (29 l.), który do niedawna był mężem Britney Spears (26 l.).

 • Przeciwko Paris Hilton

  Wyrok skazujący Paris Hilton na odsiadkę 45 dni w zakładzie karnym będzie uczczony przez prawicowe ugrupowanie chrześcijańskie The Resistance. Powodem jest zniesmaczenie posiadaniem przez Hilton statusu modelu do naśladowania.

Zdjęcia na temat: hotel hilton
Wideo na temat: hotel hilton
 • Lindsay Lohan brunetką

  21-letnia Lindsay Lohan w Beverly Hilton Hotel 9 lutego. Beverly Hills, Kalofornia.

 • I love Paris!

  Paris Hilton wychodzi z hotelu Plaza-Athenee w Paryżu i otrzymuje od fana w prezencie koszulkę z napisem "I love Paris".

Dyskusje na temat: hotel hilton
 • Re: Dobry start "Lekarzy"

  i jeszcze jedno lekarki i lekarze smierdzacy uwazjacie na Paris Hilton i Nicki Hilton dziedziczki fortuny Hotel Hilton one sa od wszystkich hoteli i nie bedziecie robic tego hotelach gdyż nie wynujmuje sie pokoji z dnia na dzien tylko rezerwuje sie przez telefon i iternet i nigdy nie bedziecie gwiazdami show biznesu