• Informacje na temat:

  hotel transylwania

Artykuły na temat: hotel transylwania
 • Kim jest Roksana Węgiel? Wygrała konkurs Eurowizja Junior 2018

  ...chwilę" znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu animowanego "Hotel Transylwania 3". Co ciekawe, zanim zaczęła śpiewać, Węgiel uprawiała akrobatykę, trenowała judo i taniec. Swój talent...

 • Czy Dracula był pierwszy?

  Uwielbiamy je od dawna. Co? Oczywiście historie o wampirach! Mało kto z nas wie jednak, skąd się właściwie wzięli ich bohaterowie. Czy myślicie, że Dracula był pierwszy?

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • "Hotel Transylwania": Poznaj mojego tatę, wampira

  Dziwny i miły zbieg okoliczności: dzień po 165. urodzinach Brama Stokera, autora "Drakuli", w ramach spóźnionego halloweenowego prezentu wchodzi do polskich kin "Hotel Transylwania". Jego reżyserem jest Genndy Tartakovsky, człowiek, którego pokolenie obecnych dwudziestolatków kojarzy na pewno z niesamowitych seriali animowanych: "Laboratorium Dextera" i "Samuraja Jacka".

 • Polsko-niemieckie zmagania z historią

  Niemiecki kandydat do Oscara "Barbara", szpiegowski kryminał "Alex Cross" oraz najnowszy obraz Władysława Pasikowskiego "Pokłosie" trafiają w piątek na ekrany kin. Zestaw premier uzupełniają: nowa propozycja Kanadyjczyka Xaviera Dolana "Na zawsze Laurence", animacja "Hotel Transylwania" oraz dokument "Niech żyją Antypody".

 • Złote Globy: 7 nominacji dla "Lincolna"

  "Lincoln" Stevena Spielberga otrzymał 7 nominacji do Złotych Globów 2013. Produkcja ma szansę na statuetki w najważniejszych kategoriach: m.in. za najlepszy film (dramat), reżyserię i scenariusz.

 • "Strażnicy marzeń": Baśniowi Avengers

  Nowa animacja studia Dreamworks. Bohaterowie z baśni dla dzieci łączą siły, aby przezwyciężyć mrocznego złoczyńcę, nim ten sprowadzi na świat wieczną ciemność.

 • Krótkie filmy na Dwóch Brzegach

  Na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi zawsze jest miejsce na shorty. Również w tym roku ponad 110 tytułów złożyło się na sekcję Na Krótką Metę i na Niezależny Konkurs Szkolnych i Amatorskich Filmów Krótkometrażowych.

Wideo na temat: hotel transylwania
 • Hotel Transylwania 3D

  Grupa dobrze znanych strasznych postaci takich jak: Frankenstein, Mumia, Dracula oraz Wilkołak chowa się w hotelu na peryferiach Transylwanii.

 • Hotel Marigold

  Brytyjska komedia, kontynuująca najlepsze tradycje gatunku spod znaku "Goło i wesoło", "Dziennika Bridget Jones" i "Dziewczyn z kalendarza". Grupa emerytowanych Anglików wyrusza w podróż do Indii, zachęcona obietnicą wakacji w luksusowym hotelu. Gdy na miejscu okazuje się, że "luksusowy hotel" jest rozpadającą się ruiną, emeryci postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce... W rolach głównych: nominowany do Oscara Tom Wilkinson ("Goło i wesoło", "Batman - Początek"), nagrodzona Oscarem Judi Dench...

 • Grand Budapest Hotel

  Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej. Głównym bohaterem filmu jest Monsieur Gustave H, legendarny konsjerż słynnego w dwudziestoleciu międzywojennym hotelu. Jego najbardziej zaufanym przyjacielem zostaje Zero Moustafa - boy hotelowy. Historia toczy się wokół kradzieży cennego renesansowego...