• Informacje na temat:

  houston 2012

Artykuły na temat: houston 2012
 • Whitney Houston została zamordowana?

  ...48-letnia Whitney Houston została znaleziona martwa w lutym 2012 roku w hotelu Beverley Hilton. Według oficjalnego raportu koronera, przyczyną śmierci gwiazdy było przedawkowanie narkotyków(...) piosenkarki na nowe tory. Według detektywa, Whitney Houston mogła zostać zamordowana. Jakie to dowody? Paul Huebl posiada ponoć nagranie, na którym widać jak dwóch nieznanych mężczyzn wielokrotnie pojawiało...

 • Córka Whitney Houston o krok od śmierci

  Bobbi Kristina, córka zmarłej w lutym 2012 r. piosenkarki Whitney Houston, o mało nie utopiłaby się w wannie - tak jak jej mama.

 • Whitney Houston

  Whitney Elizabeth Houston (ur. 9 sierpnia 1963 w Newark, zm. 11 lutego 2012 w Beverly Hills) – amerykańska piosenkarka muzyki pop i R&B, aktorka, producentka filmowa, aranżerka, autorka piosenek i była modelka. Laureatka nagrody Grammy.

 • Córka Whitney Houston wciąż walczy o życie

  "Bobbi Kristina walczy o życie otoczona przez członków najbliższej rodziny" - głosi najnowsze oświadczenie o stanie zdrowia 21-letniej córki zmarłej w lutym 2012 r. piosenkarki Whitney Houston.

 • Miejsce śmierci Houston zamieniono w schowek na szczotki

  Szefostwo hotelu Beverly Hilton tłumaczy tę niecodzienną decyzję tym, że zainteresowanie gości wynajęciem tego konkretnego apartamentu było tak wielkie, że paraliżowało to codzienną pracę całej załogi. Swoje dokładali także dziennikarze, którzy ciągle wypytywali o miejsce, w którym Whitney spędziła ostatnie godziny. Apartament 434, w którym 11 lutego 2012 r. odnaleziono ciało amerykańskiej...

 • Lindsay Lohan zajmowała się zwłokami Whitney Houston?

  Zaskakujące wyznanie kontrowersyjnej aktorki i celebrytki Lindsay Lohan.

 • Córka Whitney Houston: Nasz związek nie jest kazirodztwem!

  Od śmierci Whitney 1 lutym 2012 roku minęło już dziewięć miesięcy. W tym czasie córka wokalistki, Bobbi Kristina Brown (19 l.), i jej adoptowany brat, Nick Gordon (22 l.), zdążyli się zaręczyć!

 • Nick Gordon "desperacko" chce zobaczyć Bobbi Kristinę

  Rodzina przebywającej w szpitalu Bobbi Kristiny blokuje do niej dostęp Nickowi Gordonowi, partnerowi córki Whitney Houston.

 • Siwiec najpopularniejszą Polką!

  Firma Google przedstawiła Zeitgeist 2012 - podsumowanie najczęściej wyszukiwanych haseł...

 • Bobbi Kristina odejdzie w dniu śmierci mamy?

  Jak informuje amerykańska prasa, rodzina Bobbi Kristiny zgodziła się na odłączenie aparatury podtrzymującej życie córki Whitney Houston.

Wideo na temat: houston 2012
 • Pierwsza zapowiedź filmu o Whitney Houston! W roli piosenkarki...

  Do sieci trafiła właśnie pierwsza zapowiedź filmu o zmarłej w 2012 roku Whitney Houston. W piosenkarkę wcieli się amerykańska aktorka i modelka Yaya DaCosta. Premiera przewidziana jest na 2015 rok.

 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Ojciec otworzył się na temat śmierci Bobbi Kristiny Brown

  zmarła w 2012 roku matka Whitney Houston, chciała już córkę u siebie. Jak przyznał, najmilszym wspomnieniem Bobbi Kristiny będzie dla niego jej uśmiech. (CNN Newsource/x-news)

 • Holy Motors

  Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...