• Informacje na temat:

  howard hughes

Artykuły na temat: howard hughes
 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

 • Howard Hughes: Który pierwszy?

  Od dłuższego czasu trwają wstępne prace nad dwoma filmami opowiadającymi historię życia słynnego niegdyś miliardera Howarda Hughesa, znanego przede wszystkim z zasług dla lotnictwa i przemysłu(...) Luhrmanna wysokobudżetowej produkcji, opowiadającej o losach legendarnego macedońskiego króla i nie da rady w najbliższym czasie zjawić się na planie filmu o Howardzie Hughesie.

 • Jim Carrey i Howard Hughes

  Jim Carrey ( "Człowiek z Księżyca" , "Ja, Irena i ja" , "Grinch - Świąt nie będzie" ) zamierza wyprodukować filmową biografię miliardera Howarda Hughesa, znanego przede wszystkim ze swych zasług dla lotnictwa i przemysłu filmowego. Aktor zamierza w filmie zagrać także główną rolę.

 • Scorsese, DiCaprio i Howard Hughes

  Jak już informowaliśmy, powstają dwa konkurencyjne projekty opowiadające o życiu Howarda Hughesa, miliardera znanego przede wszystkim ze swych zasług dla lotnictwa i przemysłu filmowego. Jeden film przygotowują Jim Carrey i Christopher Nolan, nad drugim obrazem, z Leonardo DiCaprio w roli głównej, miał pracować Michael Mann. Jednak ostatnio poinformowano, że zastąpi go Martin Scorsese.

 • Alec Baldwin jako prawnik Howarda Hughesa

  Alec Baldwin dołączył do obsady filmu o życiu Howarda Hughesa. Aktor zagra jego prawnika, który po zwolnieniu wytoczył byłemu pracodawcy proces...

 • "Aviator" po polsku

  W lutym na ekranach polskich kin zadebiutuje najnowszy film Martina Scorsese "The Aviator" , wymieniany wśród kandydatów do tegorocznego Oscara. W naszych księgarniach już jest dostępna biografia bohatera tej opowieści - ekscentrycznego multimilionera Howarda Hughesa. Druga książka o nim ukaże się w lutym.

 • Leonardo Di Caprio ostatecznie zgodził się zagrać w nowym filmie ekscentrycznego reżysera filmowego Howarda Hughesa. Ma to być opowieść o życiu słynnego milionera, który wykreował popularną w latach 50. Jane Russell na hollywoodzką legendę, a zasłynął swoją obsesją na punkcie czystości.

 • Kidman i Paltrow kuszą DiCaprio

  Już od dłuższego czasu informujemy o planach realizacji filmu "The Aviator", opowiadającego o życiu Howarda Hughesa, miliardera znanego przede wszystkim ze swych zasług dla lotnictwa i przemysłu filmowego. W filmie Martina Scorsese w roli głównej wystąpi Leonardo DiCaprio. Według ostatnich doniesień z planu produkcji obrazu, do aktora najprawdopodobniej dołączą Nicole Kidman i Gwyneth Paltrow.

 • DiCaprio: "Aviator" na scenie

  Leonardo DiCaprio ( "Gangi Nowego Jorku" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) zdementował pogłoski, jakoby miał wystąpić w kontynuacji obrazu "Aviator" . W Sieci pojawiły się bowiem doniesienia, że planowana jest realizacja obrazu opowiadającego o dalszych losach Howarda Hughesa.

 • Video, DVD: "Aviator" Martina Scorsese

  W czwartek, 8 września, do wypożyczalni trafia wreszcie długo oczekiwany film Martina Scorsese ( "Kasyno" ) o Howardzie Hughesie, "Aviator" . Ten jeden z najbardziej niedocenionych filmów ubiegłego roku rekonstruuje mit jednej z największych legend Hollywoodu - milionera i kinomana Howarda Hugesa.