• Informacje na temat:

  howard jones muzyk

Artykuły na temat: howard jones muzyk
 • Zoe Kravitz: Talent i uroda w genach

  ...w liceum, do kin weszły jej dwa filmy - "Życie od kuchni", w reżyserii Scotta Hicksa, gdzie pracowała u boku Catherine Zeta-Jones i Aarona Eckharta oraz Odwazna (2007), w reżyserii Neila Jordana, z Jodie Foster i Terrencem Howardem. Rok później Zoe wystąpiła u boku Bruce'a Willisa w "Szkole zgorszenia", a w 2009 pracowała z Susan Sarandon i Piercem Brosnanem nad dramatem "Najlepszy", który swoją...

 • Oni odeszli: Wspominamy zmarłych muzyków

  Jarosław Kukulski, Kasia Sobczyk, Romuald Czystaw, Ronnie James Dio, Malcolm McLaren, Peter Steele to tylko niektórzy znani i cenieni muzycy, którzy zmarli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W Dzień Zaduszny wspominamy ich, mając w pamięci emocje, których dostarczali nam swoimi utworami.

 • Od "Władcy Pierścieni" do "Piratów z Karaibów"

  Czy już za rok usłyszymy na krakowskich Błoniach muzykę z filmu "Piraci z Karaibów"?! Niewykluczone, ale nie zdradzajmy szczegółów... W Krakowie trwa 3. Festiwal Muzyki Filmowej. Gośćmi honorowymi imprezy są dwaj laureaci Oscarów - chiński kompozytor Tan Dun ("Hero") i twórca muzyki do "Władcy Pierścieni" Howard Shore oraz japoński artysta Shigeru Umebayashi ("Spragnieni miłości").

 • Killswitch Engage przekracza bariery

  Jedno z najukochańszych dzieci nowojorskiej Roadrunner Records, bostońska, metalocore'owa grupa Killswitch Engage z niecierpliwością czeka na premierę swojego nowego dokonania, którego wydanie nastąpi 21 listopada. "Na tym albumie wyszliśmy daleko poza metal" - zapowiada czwartą płytę "As Daylight Dies" wokalista Howard Jones.

 • Fenomen "Władcy Pierścieni"

  21 maja rozpocznie się 2. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Jedną z najciekawszych propozycji imprezy jest wielki finałowy pokaz filmu "Władca Pierścieni: Dwie Wieże", z muzyką wykonywaną na żywo.

 • Rozdano Grammy

  W niedzielę, 13 lutego, w "Staples Center" w Los Angeles wręczono Amerykańskie Nagrody Muzyczne. Zwycięzcą 47. edycji okazał się zmarły w czerwcu 2004 roku Ray Charles. Jego ostatnia płyta "Genius Loves Company" przyniosła mu w sumie osiem statuetek, w tym pięć dla samego muzyka. Producent i raper Kanye West, który miał na koncie 10 nominacji, zdobył tylko dwie nagrody.

 • Ojciec chrzestny muzyki elektronicznej powraca

  Po sześciu latach przerwy powrócił na scenę Howard Jones, brytyjski wokalista popularny szczególnie w pierwszej połowie lat 80. W piątek, 30 czerwca, w Polsce ukaże się jego nowa płyta "Revolution Of A Heart", którą możecie wygrać w naszym specjalnym konkursie . Na stronach INTERIA.PL możecie także posłuchać singlowego utworu "Just Look At You Know".

 • Supergrupa Ringo Starra będzie zmieniać skład

  Ringo Starr, były członek legendarnych The Beatles, nie radzi fanom przyzwyczajać się do składu jego zespołu Ringo Starr And His All Starr Band, ponieważ od przyszłego roku zestaw grających z nim muzyków będzie inny. Twórca chce powrócić w ten sposób do swojej koncepcji sprzed kilku lat, w myśl której co roku podczas koncertów mieli mu towarzyszyć inni artyści.

 • Roadrunner United: Plejada gwiazd

  W połowie października ukazała się płyta "Roadrunner United The All-Star Sessions", będąca zapisem niezwykłego projektu w którym wzięło udział blisko 60 muzyków, reprezentujących różne odmiany metalu. Okazją do nagrania tego wydawnictwa było 25-lecie wytwórni Roadrunner Records. Pieczę nad materiałem sprawowali Robert Flynn (lider Machine Head), Joey Jordison (perkusista Slipknot), Dino Cazares

 • Z Aerosmith do Led Zeppelin. Jak było naprawdę?

  Steven Tyler z zespołu Aerosmith odsłania kulisy rozmów z muzykami Led Zeppelin na temat wspólnych występów.