• Informacje na temat:

  hryniewicz mieczysław choroba

Artykuły na temat: hryniewicz mieczysław choroba
 • "Na Wspólnej": Mieczysław Hryniewicz 13 lat w serialu

  Jego Włodek Zięba pod okiem żony przejdzie na dietę.– Prywatnie nie mam takich kłopotów – zastrzega aktor, choć przyznaje, że lubi dobrze zjeść.

 • “Na Wspólnej": Chcą uśmiercić Włodka Ziębę?

  Wkrótce Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz) niespodziewanie dotrze do informacji, że jest ciężko chory i zostały mu zaledwie dwa miesiące życia. Czyżby producenci "Na Wspólnej“ zamierzali uśmiercić filar i legendę serialu?

 • Aktor z "Na Wspólnej" wygrał walkę o życie

  W serial u "Na Wspólnej" to on zajmował się z troską swoją ciężko chorą żoną Marią. Życie bywa jednak przewrotne i do losów Mieczysława Hryniewicza (61 l.) dopisało własną treść. Podczas gdy na palnie zdjęciowym on wcielał się w postać opiekuńczego Włodka, po wyłączeniu wszystkich kamer w studiu, to właśnie o niego martwiła się cała ekipa filmowa.

 • Nie lubiłem dzieci, kotów i psów. Odmieniło mi się.

  Chyba wszyscy pamiętają go jako szczupłego chłopaka, taksówkarza w "Zmiennikach". Dzisiaj już nie jest taki szczupły, ale nadal ma młodzieńczy błysk w oku i poczucie humoru. Szczera rozmowa z Mieczysławem Hryniewiczem.

 • "Na Wspólnej": Włodek żąda rozwodu

  Włodek (Mieczysław Hryniewicz) zacznie korzystać z uroków życia w pojedynkę. Zaś dla Marii (Bożena Dykiel) rozstanie z mężem stanie się bardzo dotkliwe, zwłaszcza w dniu jego imienin, kiedy to Zięba zaprosi gości do baru. Sam ustali menu na imprezę. Nie zechce korzystać z niczego, co przyrządziła Maria. Tomek (Krzysztof Chodorowski) zgorszy się, kiedy Zięba oznajmi, że nie ma zamiaru...

 • Lekcja jazdy konnej

  ...swadą oznajmi ojcu (Mieczysław Hryniewicz), że przyszedł, aby usłyszeć od niego, co jeszcze ma mu do zarzucenia. Ku jego zaskoczeniu, Zięba przeprosi za swój wczorajszy wybuch. Wzruszony Bogdan...

 • Wspomnienia z planu

  ..., żebyśmy znaleźli się w księdze rekordów Guinnesa" - powiedział na koniec serialowy Włodek Zięba, czyli Mieczysław Hryniewicz .

 • Mirosław Hryniewicz: Nie jestem gwałtowny

  Chyba wszyscy pamiętają go jako szczupłego chłopaka, taksówkarza w "Zmiennikach". Dzisiaj Mieczysław Hryniewicz nie jest już taki szczupły, ale nadal ma młodzieńczy błysk w oku i poczucie humoru.

 • Filmowe "Prowincjonalia"

  W środę, 31 stycznia, rozpoczęły się kolejne "Prowincjonalia Filmowe" - jedna z najoryginalniejszych i najsympatyczniejszych imprez filmowych w kraju. "Prowincjonalia", czyli przegląd filmów o tematyce wiejskiej, małomiasteczkowej oraz filmów niezależnych artystycznie, organizowane są od 1994 roku. Przez pierwsze lata przegląd odbywał się w Słupcy, obecnie zaś we Wrześni. Festiwal potrwa do 3 lutego.

 • Wspomnienia z "Na Wspólnej"

  Serial "Na Wspólnej" obchodził niedawno nie byle jaki jubileusz. 9 września został bowiem wyemitowany 1000 odcinek. Było to dla gwiazd serial u dobrą okazją, by odrobinę powspominać.

Zdjęcia na temat: hryniewicz mieczysław choroba