• Informacje na temat:

  hryniewicz mieczysław dom

Artykuły na temat: hryniewicz mieczysław dom
 • "Na Wspólnej": Mieczysław Hryniewicz nie wyobraża sobie życia bez żony

  Mieczysław Hryniewicz, czyli Włodek Zięba z "Na Wspólnej", uważa, że idealna rodzina to taka, w której panuje demokracja. - Każdy członek rodziny powinien mieć swoje prawa i obowiązki - twierdzi. On sam już prawie 20 lat idzie przez życie u boku kobiety, która stworzyła mu dom, o jakim zawsze marzył.

 • "Na Wspólnej": Z aresztu wprost przed ołtarz

  W jubileuszowym, 2000. odcinku "Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne "tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk).

 • Mieczysław Hryniewicz: Od życia dostałem dużo więcej niż oczekiwałem

  ...wywieszane na drzewach, ruinach domów. Mama potem opowiadała, że jak moja najstarsza siostra dowiedziała się, iż ojciec wrócił, to wybiegła ze szkoły i na skróty pobiegła przez staw. Mało się wtedy nie(...) recepty. Mój ojciec zawsze powtarzał: "żeby wziąć, najpierw trzeba dać". I tak starałem się postępować. A to jest ogromna potęga. Nam bardzo udało się życie. Wybudowaliśmy dom w Poznaniu, doczekaliśmy...

 • Marta Wierzbicka: Do północy przed kamerą

  Jesienią Ola Zimińska przeżyje wyjątkowo dramatyczne chwile. To także trudne wyzwanie dla Marty Wierzbickiej, z którą spędziliśmy dzień na planie serialu "Na Wspólnej".

 • "Na Wspólnej": Mieczysław Hryniewicz rocznicę ślubu świętuje raz na 4 lata

  Mieczysław Hryniewicz, czyli Włodek Zięba z „Na Wspólnej”, i malarka Ewa Strebejko są małżeństwem od 16 lat, ale rocznicę swego ślubu obchodzą w tym roku dopiero po raz czwarty. Na ślubnym kobiercu stanęli bowiem 29 lutego!

 • Mieczysław Hryniewicz: "Zmiennik" za barem

  Przepis na szczęście? Dobra praca, udana rodzina, spełnienie. On to ma.

 • Aktor z "Na Wspólnej" Mieczysław Hryniewicz pokazał dom

  Mieczysław Hryniewicz (64 l.), przyjmując propozycję udziału w serialu "Na Wspólnej", nie spodziewał się, że ta przygoda potrwa tyle lat. Dziś jest szczęśliwy, bo honorarium, jakie otrzymuje, pozwala mu spełniać marzenia.

 • Mirosław Hryniewicz: Nie jestem gwałtowny

  Chyba wszyscy pamiętają go jako szczupłego chłopaka, taksówkarza w "Zmiennikach". Dzisiaj Mieczysław Hryniewicz nie jest już taki szczupły, ale nadal ma młodzieńczy błysk w oku i poczucie humoru.

 • Mieczysław Hryniewicz: Dzięki Ewie mam rodzinę!

  ...„Dobremu Tygodniowi” Mieczysław Hryniewicz (68 l.). W ciągu dnia każdy miał swoje obowiązki, ale wieczorem wszyscy siadali razem do stołu. Jedli obiad lub późną kolację. Ojciec aktora prowadził(...).  "Mama zawsze znajdowała czas, by poczytać dzieciom, przytulić je. Wprowadzała mnie w świat książek, poezji, teatru" – opowiada Mieczysław Hryniewicz.  Zauważyła, że już jako trzylatek wykazywał...

 • "Na Wspólnej": Koniec małżeństwa Ziębów?

  Trudno nie zgodzić się z tym, że nawet we wzorowych związkach zdarzają się kryzysy. Nikt jednak nie spodziewał się, że ta prawda znajdzie swoje odzwierciedlenie w małżeństwie Ziębów! Włodek jest przekonany, że Maria zdradza go z Tadeuszem! Dlatego życzy jej szczęścia na nowej drodze życia i ...wyprowadza się z domu!