• Informacje na temat:

  hubert pierwsza miłość

Artykuły na temat: hubert pierwsza miłość
 • Pierwsza miłość

  Kinga opowiada Arturowi o Rafale, który wykupił wszystkie jej sukienki. Nie wie, że Rafał wciąga ją w swoją grę. W domu Kulczyckich dochodzi do wypadku. Życie Tomka jest zagrożone. Czy Kinga zdąży wrócić na czas? Hubert ma problemy w domu, bo udawał chłopaka Melki. Melka dowiaduje się, że Sabina zaczęła Huberta szantażować. Mówi o wszystkim zszokowanemu Pawłowi. Olek zaniedbuje obowiązki sołtysa...

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • Pierwsza miłość

  ...telefon z policji. Melka zwierza się Hubertowi z tego, czego dowiedziała się o Sawczuku. Hubert nie wierzy. Sugeruje delikatnie Melce, żeby nie mieszała się do tej sprawy. Gdy Melka zjawia się w klubie...

 • Natalia Przybysz: Nosowska powiedziała mi, że jestem głupia (wywiad)

  Natalia Przybysz po sukcesie płyty "Kozmic Blues" z utworami Janis Joplin postanowiła tym razem stworzyć całkowicie autorski materiał "Prąd". Wokalistka opowiedziała nam o nowej płycie, o możliwości reaktywacji Sistars oraz o spięciu z Maciejem Maleńczukiem.

 • Pierwsza miłość

  Artur rozpoczyna sprzedaż mieszkań w firmie Karola. Szeroko nagłośniona akcja promocyjna okazuje się jednak totalną klapą i osobistą porażką Artura. Norbert chcąc przebłagać Paulinę próbuje napisać dla niej wiersz. Tymczasem Olek ma problem, jak wytłumaczyć Kazanowej, że nie nadaje się na wokalistkę. Melka i Hubert dostają wezwanie _ dziecko pozostawione pod opieką nietrzeźwych rodziców. Melka...

 • Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Były takie chwile, że Dominika Ostałowska pogrążała się w rozpaczy, bo zawalił się jej świat. Na szczęście to już historia.

 • "Pierwsza miłość": Hubert Urbański nową gwiazdą serialu!

  Już jesienią w Wadlewie pojawią się nowi mieszkańcy, a wśród nich Hubert Urbański!

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

 • "Pierwsza miłość": Hubert Urbański jako czarny charakter

  Jego bohater to bezwzględny drań. – Ta postać jest dla mnie wyzwaniem – mówi Hubert Urbański. – Mam nadzieję, że zagości w serialu na dłużej.

 • "Pierwsza miłość": Czy Hubert zdradzi Marysię?

  Aneta Zająć i Michał Czarnecki wcielają się w parę w serialu "Pierwsza miłość". Ich związek przeżywa jednak w ostatnim czasie kryzys.

Zdjęcia na temat: hubert pierwsza miłość
Wideo na temat: hubert pierwsza miłość
 • "Pierwsza miłość": Kiedyś sama ci opowie

  Hubert opowiada Michałowi skrywane przez Marysię tajemnice z jej przeszłości. Domańskiemu trudno w nie uwierzyć. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun!

 • "Pierwsza miłość": Powrót Huberta!

  Jakiś czas temu wyjechał, teraz ponownie staje w progu mieszkania Marysi. Czy Majka zdecyduje się na spotkanie z dawną miłością? Czy jej ślub z Michałem będzie zagrożony? Szczegóły w finałowych odcinkach „Pierwszej miłości”, a w roli Huberta – Michał Czernecki.

 • "Pierwsza miłość": "I kto tu niby ma tajemnice?"

  Marysia odkrywa tajemnicę Michała. Tymczasem Hubert prosi ją, by dokonała ostatecznego wyboru pomiędzy nim a Michałem.… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyj zwiastun.

Dyskusje na temat: hubert pierwsza miłość