• Informacje na temat:

  hubert syn dominiki ostałowskiej

Artykuły na temat: hubert syn dominiki ostałowskiej
 • Trudne chwile w życiu Dominiki Ostałowskiej!

  Była na cenzurowanym od dłuższego czasu. W wyniku choroby wygląd Dominiki Ostałowskiej się zmieniał, a scenarzyści „M jak miłość”, gdzie gra od szesnastu lat, mieli z tym coraz większy kłopot(...) budują wątek nowej miłości. Czy Madzia, grana przez Annę Muchę, zastąpi Martę Budzyńską? Ostałowska może stracić pracę. Na szczęście cały czas dzielnie wspiera ją syn. Hubert Zduniak junior, który ma...

 • Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Były takie chwile, że Dominika Ostałowska pogrążała się w rozpaczy, bo zawalił się jej świat. Na szczęście to już historia.

 • "M jak miłość": Syn Dominiki Ostałowskiej chce zostać aktorem

  Hubert Zduniak Junior marzy, by pójść w ślady sławnych rodziców. Wie, że jego plany są ambitne, wierzy jednak w możliwość ich realizacji. Dominika Ostałowska przyznaje, że chłopak zawsze miał artystyczną duszę i kibicuje jego marzeniom, choć nie bez obaw. Gwiazda dobrze zna bowiem nie tylko blaski, lecz także cienie zawodu aktora.

 • Dominika Ostałowska mazurka upiec nie potrafi

  Dominika Ostałowska, czyli Marta Wojciechowska-Budzyńska z "M jak miłość", zawsze przed Wielkanocą obiecuje sobie, że nauczy się wreszcie piec ciasta, by własnoręcznie przygotować świąteczne mazurki, serniki i makowce.

 • Syn Dominiki Ostałowskiej dementuje: Nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy

  Hubert Zduniak (16 l.) dementuje informację, jakoby pomagał finansowo swojej znanej mamie.

 • Dominika Ostałowska: Jestem silna jak moja mama

  Wychowywała się bez ojca, więc mama aktorki robiła wszystko, aby dać jej poczucie bezpieczeństwa. Małżeństwo Dominiki Ostałowskiej (48 l.) także nie przetrwało próby czasu."Dobremu Tygodniowi" gwiazda opowiada o dzieciństwie, wewnętrznej sile kobiecej oraz relacji z dorastającym synem. Wyjawiła też m.in. jakie były kulisy jego udziału w "M jak miłość".

 • Dominika Ostałowska: Chciałaby się jeszcze zakochać!

  ...dziecko. Wiele osób odwróciło się wtedy od Dominiki Ostałowskiej. Nie broniła się, ale oskarżenia, a przede wszystkim śmierć mamy, jedynej osoby, która ją rozumiała i wspierała, były dla niej trudne do zniesienia… A przecież nie jest tajemnicą, że aktorka samotnie wychowuje syna Huberta (16), ze związku z Hubertem Zduniakiem (45), zatem kłopoty w pracy musiała odczuwać szczególnie dotkliwie.  I tylko...

 • Dominika Ostałowska znalazła sposób na schudnięcie. To takie proste!

  ...​Dominika Ostałowska (46 l.) zmaga się z nadmiarem zbędnych kilogramów. Wreszcie postanowiła sobie poradzić z tym problemem. Robi to nie tylko dla siebie, ale i nastoletniego syna Huberta.

 • Syn Dominiki Ostałowskiej u Mostowiaków!

  Do stałej obsady sagi rodu Mostowiaków dołączył 10-letni Hubert Zduniak, prywatnie syn Dominiki Ostałowskiej, czyli Marty Wojciechowskiej z "M jak miłość". Poznaj szczegóły!

 • Dominika Ostałowska ma dość lekceważenia. Podjęła decyzję

  Ostatnie dwa lata były dla Dominiki Ostałowskiej (46 l.) niezwykle trudne. Aktorka podjęła w końcu decyzję dotyczącą jej przyszłości.

Dyskusje na temat: hubert syn dominiki ostałowskiej
 • Re: "M jak miłość":Syn Dominiki Ostałowskiej chce zostać aktorem

  A ja Ci radzę Alfredo ,żebyś poczytała z jakiej rodziny aktorskiej wywodzi się Hubert ,.Już odpuść i nie pluj jadem ,zazdrośc widać u Ciebie na kilometr.Coś w tym jest ,że ludzie niespełnieni życiowo ,mają potrzebę obrzucania błotem innych.

 • Re: "M jak miłość":Syn Dominiki Ostałowskiej chce zostać aktorem

  Wiedza z jakiej wybitnej rodziny aktorskiej pochodzi Hubert nie jest tajemna i raczej wszystkim znana - więcej luzu i poczytać ze zrozumieniem nikt nie pluł jadem tylko wyraziła kobieta swoją opinię, a że chłopak jest młody, niedoświadczony i musi się jeszcze dużo uczyć to fakt niezaprzeczalny, bo nie wystarczy się urodzić w wybitnie aktorskiej rodzinie. Więcej luzu do siebie

 • Re: Syn Dominiki Ostałowskiej u Mostowiaków!

  buaahahaaahha hubert zduniak to były mąż ostałowskiej a nie syn hahahhhahha żal mi was 'redakcjo'

 • Re: Syn Dominiki Ostałowskiej u Mostowiaków!

  buaahahaaahha hubert zduniak to były mąż ostałowskiej a nie syn hahahhhahha żal mi was 'redakcjo' Kolego/ koleżanko Mi jest ciebie żal!!! Hubert to syn Huberta i Dominiki. Przy jego imieniu jest jr czyli junior!!!!! Wogóle nie masz o tym pojęcia!!!! Czytanie ze zrozumieniem!!!!!