• Informacje na temat:

  hubert urbański aktor

Artykuły na temat: hubert urbański aktor
 • Hubert Urbański: Jego była żona wzięła ślub z aktorem!

  Na Polesiu, w słoneczny dzień sierpnia, Julia Chmielnik (38 l.) ubrana w piękną, zwiewną białą suknię powiedziała: "tak". Jej wybrankiem jest sześć lat starszy aktor, Marcin Przybylski. - Nasz bajeczny ślub pod lipą i poleskie wesele były jak sen - napisała pod zdjęciem, na którym oboje promienieją ze szczęścia. Była żona Huberta Urbańskiego (53 l.) ułożyła sobie życie na nowo. Choć wydawało...

 • Hubert Urbański: Zapalony golfista

  Jednym z najbardziej znanych wielbicieli gry w golfa w Polsce jest Hubert Urbański. Co podoba mu się w tym sporcie?

 • "Pierwsza miłość": Hubert Urbański nową gwiazdą serialu!

  Już jesienią w Wadlewie pojawią się nowi mieszkańcy, a wśród nich Hubert Urbański!

 • Hubert Urbański wraca na antenę!

  Zła passa minęła! Hubert Urbański wreszcie dostał ciekawą propozycję pracy. Poprowadzi nowy, 12-odcinkowy cykl "Handlarze", który już wkrótce będzie miał premierę w TTV.

 • Hubert Urbański pobity?! To zdjęcie wzbudziło wiele kontrowersji!

  Zdjęcie pobitego Huberta Urbańskiego (49 l.) wzbudziło spore kontrowersje. Na szczęście prezenter radiowy pospieszył z wyjaśnieniem okoliczności, w jakich powstała fotka.

 • Nowe show Huberta Urbańskiego

  W piątek, 26 listopada, na antenie HBO zadebiutuje nowy program "HBO Stand-up Comedy Club", prezentujący aktorów i najlepszych komików, uprawiających w Polsce stand-up comedy. Gospodarzem programu jest Hubert Urbański.

 • Hubert Urbański odnalazł szczęście w miłości?

  Długi listopadowy weekend. Warszawa świętuje, ale jednocześnie się bawi. Jest okazja do przyjacielskich spotkań. Pustą nocną ulicą przemyka para. Trzymają się za ręce. To Hubert Urbański (50 l.) i nieco wyższa od niego kobieta z burzą rudych włosów. Kierują się do mieszkania prezentera.

 • Hubert Urbański w serialu!

  W nowej serii "Czasu honoru" pojawi się nowa postać. Pułkownika Skotnickiego zagra... Hubert Urbański. - Nawet nie marzyłem o takiej roli - mówi znany prezenter telewizyjny.

 • "Pierwsza miłość": Hubert Urbański jako czarny charakter

  Jego bohater to bezwzględny drań. – Ta postać jest dla mnie wyzwaniem – mówi Hubert Urbański. – Mam nadzieję, że zagości w serialu na dłużej.

 • Hubert Urbański wciąż w cenie

  Specjaliści od reklamy twierdzą, że "jego twarz warta jest nawet 300 tys. złotych", ale nikt nie wie ile tak naprawdę zarabia. Hubert Urbański, największy skarb TVN, studiował orientalistykę, a potem chciał zostać aktorem. Wyszło trochę inaczej...

Zdjęcia na temat: hubert urbański aktor
Wideo na temat: hubert urbański aktor
 • Rycerz Blaszka. Pogromca smoków

  Magiczna podróż do królestwa robotów to wykonana w unikatowej technice "cel-shading" animacja, która podbiła serca widzów w Europie. W samych Niemczech historię rycerza Blaszki obejrzało w kinach ponad 600 000 widzów. Blaszka, najsympatyczniejszy rycerz Zardzezii, pada ofiarą spisku złego księcia. Oskarżony niesłusznie o kradzież, pozbawiony zamku i tytułu rycerskiego, zostaje wygnany z królestwa. Jedynym sposobem na odzyskanie dobrego imienia jest pokonanie groźnego cybersmoka. A nie będzie...

 • Bobry

  "Bobry" to nazwa nieistniejącego już punkowego zespołu. Wydali jedne demo, po czym rozpadli się, a każdy z członków zapomniał o muzyce, marzeniach i wielkiej karierze. Marcin (Wojtek Solarz) wraca właśnie z Irlandii i z poczuciem porażki postanawia zakończyć swoje życie. Przed samobójstwem powstrzymuje go przypadkowe zdarzenie – ogłoszenie o sprzedaży jego starej gitary. Postanawia ją odzyskać oraz reaktywować zespół. Odszukuje kumpli z zespołu: Klocka (Marcin Kabaj), którego sposobem na...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.